Hudba v obrazech aneb 10 nových videoklipů!

Měsíc se s měsícem sešel a je tu čas na naší pravidelnou rubriku – HUDBA V OBRAZECH. Už po osmé jsme se snažili vybrat nejlepší videoklipy ze dvou měsíců. Nyní je na řadě leden a únor!

 

červenec-srpen

září-říjen

listopad-prosinec

 

PLUS MÍNUS-MÝLIŠ SA

Slovenští Plus Mínus natočili nový videoklip a to k písničce „Mýliš sa“ z aktuálního EP. V černobíle laděném videu je zdůrazňováno násilí a neřesti. Klip byl zveřejněn 29.1. 2013.

 

VYPSANÁ FIXA-SCHOVÁVANÁ

Šesté album této skupiny vyšlo již v říjnu 2011, ale videoklip byl vypuštěn až nyní. Animovaný, tmavě laděný snímek patří skladbě „Schovávaná“. Klip spatřil světlo světa 15.2. 2013.

 

XINDL X-DOČASNÁ SVATÁ

Video patří písni, která byla původně napsána pro Lucii Bílou, Ondřej se ale rozhodl píseň si ponechat. Snímek zrežíroval Vít Karas, hlavní role patřila samotnému Xindlovi a vedlejší role Šárce Bočkové a Rostislavu Novákovi. Klip byl zveřejněn 13.1. 2013.

 

NO NAME-BIELA KRÁSA

Slovenská skupina No Name vypustila 30.1. 2013 nový videoklip k písni Biela Krása. Záběry byly mimo jiné pořízeny také v krásném prostředí horské chaty v Tatrách. V klipu si zahrálo deset mladých studentů herectví, které učí frontman skupiny Igor Timko.

 

MONIKA BAGÁROVÁ-LET ME LOVE U

V klipu, který byl zveřejněn 12.2. 2013, si nejde nevšimnout, jak je samotná interpretka půvabná. Video je natočeno velmi zajímavě a ne jeden posluchač by ani nepoznal, že klip pochází z české dílny. Videoklip má na svědomí Michal Kunes Kováč.

 

BEN CRISTOVAO-BOMBY

Pětadvacetiletý Ben jede v novém videoklipu „Bomby“ a není sám! Kromě samotného zpěváka se zde objevuje i Supa a Delik z formace Moja Reč. Klip se natáčel už minulé léto pod režií Filipa Kasala. Zveřejněn byl 20.2. 2013.

 

MIRO ŠMAJDA feat. POISON PEN PROJECTS-WHITE BLACK

9.1. 2013 pustil do éteru Miro Šmajda nový videoklip a zároveň nový anglický singl. Skladba nese název White Black. Videoklip byl natočen ve spolupráci s Poison Pen Projects.

 

STRAPO-LOADING

5.2. 2013 představil Strapo nový videoklip k songu Loading a nyní odhaluje, jak povedené video vznikalo. Průběh natáčení můžete shlédnout v making of video. Oficiální videoklip byl vypuštěn 5. 2. 2013.

 

TEREZA KUTROVÁ-BLÍZKÁ I VZDÁLENÁ

Tereza Kutrová je patnáctiletá mladá a talentovaná zpěvačka ze Zlína, jež nedávno vydala svůj první videoklip k písničce Blízká i vzdálená. Videoklip natáčel a zrežíroval Petr Kopčil, který je zároveň Terezy producentem.

 

CIVILNÍ OBRANA-RULETA

Videoklip, v němž si čáslavská kapela zahrála ruskou ruletu, byl natočen během jednoho dne v Praze. Je to již v pořadí druhý videoklip z aktuálního alba Loterie, které vyšlo v únoru 2012. Videoklip byl zveřejněn 1.1. 2013.