Hudba v obrazech aneb 10 nových videoklipů!

Duben nám utekl jako voda a to znamená, že pro vás máme další nálož těch nejlepších videoklipů. Již po desáté jsme se pro vás snažili vybrat nejpovedenější videoklip, které tento měsíc vznikly. Nyní je na řadě duben!

listopad-prosinec

leden-únor

březen

 

RUDA Z OSTRAVY – VLASTA !!!

Videoklipem byla tentokrát poctěna starší píseň ze zpěvákova repertoáru „Vlasta“. Tento song po textové stránce trochu pokulhává, ale videoklip , to už je úplně jiná káva. Jde o zdařilé obrázkové dílko, které stojí za zhlédnutí. Klip byl zveřejněn na Apríla, tedy 1.4. 2013.

 

JOHNY MACHETTE – SE ZBLÁZNIM

Teto mladý raper s velikým potenciálem se proslavil během 3 týdnů a to díky svému novému videoklipu k písni „Se zbláznim“. Tento videoklip má na youtube přes milion a čtvrt shlédnutí. O Johnym určitě ještě uslyšíme a prozatím zhlédněte tento klip. Video bylo zveřejněno 1.4. 2013.

 

RYBIČKY 48 – OBYČEJNEJ DEN

Kutnohorská pop-punková jednička se vydala na každoroční prázdniny na Bali. Tam také vznikl nový videoklip k písni „Obyčejnej den“. Fanoušci, kteří se těší na již pátou studiovou desku si prozatím mohou užívat tento videoklip s úžasnou letní atmosférou a nasát tak přicházející léto. Video si kluci natočili sami, střih a postprodukce byla svěřena do rukou Jardy Minaříka. Klip byl zveřejněn 19.4. 2013.

 

EKTOR – ALL IN

Ektor rozhodně nespí na vavřínech a po veleúspěšné desce Tetris, kterou vydali loňský rok společně s DJem Wichem, chystá sólo desku číslo 2., ta už nabírá konkrétních rozměrů a po traileru, je tu konečně první singl i s videoklipem. Jak už víme, dostal název „All In“ a produkci obstaral opět DJ Wich. Klip byl zveřejněn 21.4. 2013.

 

LUCIE VONDRÁČKOVÁ – ZOMBIE

Lucie Vondráčková zveřejnila nový videoklip k druhému singlu z alba „Oheň“. Písnička má název „Zombie“ a o režii se postaral Tomáš Kasal. Ten se nechal inspirovat právě názvem písně, ve které jde hlavně o problém v partnerském vztahu, kdy jeden je zamilovaný a druhý ne. Video bylo puštěno do světa 10. 4. 2013.

 

VSPH – AT THE SEASIDE

Kapela VSPH, tedy šestičlenná partička, je stále pro mnohé posluchače velkou neznámou. Ovšem na kontě má už i pár větších hudebních úspěchů. Nyní kapela VSPH opět vystrčila pomyslné růžky a před pár dny vydala horkou letní novinku,singl „At the Seaside“. K tomuto singlu představila i svůj již v pořadí třetí videoklip, který spatřil světlo světa 21.4. 2013.

 

BEN CRISTOVAO – TELO ft. SUPA

Tento zpěvák má poněkud různorodé skladby, v některých své posluchače absolutně posadí na zadek („Mimozemšťanka“, „Most“) a v některé skladby jsou založeny spíš na humoru a ironii („Prdel“, „Bomby“). Nový singl a videoklip „Tělo“ se nepokrytě inspiruje u zámořského, mírně oplzlého, r’n’b. Písnička, videoklip i text jsou prostě o sexu, Ben si při tvoření tohoto singlu nebral žádné servítky. Klip spatřil světlo světa 22.4. 2013.

 

MEDVĚD 009 – DVĚ NOCI DVA DNY

Známa úvalská parta vypustila 21.4. 2013 do světa nový videoklip a to tentokrát k singlu „Dvě noci dva dny“. Videoklip, který se natáčel v pražském klubu PM zrežíroval David Beránek. Kapela klip vzápětí pokřtila, rolí kmotrů se tradičně zhostily členové kapely Divokej Bill, jejichž účast je téměř rodinnou záležitostí.

 

MARTIN HARICH – ČAKÁM, ČO SA STANE

Rodák z Liptovského Mikuláše vypustil do světa nový singl i s videoklipem a to 26.4. 2013. Singl nese název „Čakám, čo sa stane“, ten najdou fanoušci na jeho chystaném druhém řadovém albu „Nech“, které vyjde ještě v první polovině tohoto roku.

 

NEGATIVE FACE – POZNÁNÍ

Negative Face nejsou žádným novým projektem, již v roce 2009 získali jednu z žánrových cen Anděl. Hlavními osobami stojícími za tímto seskupením jsou synové dvou legend Maťo Mišík a Matěj Lipský. Nyní natočili nový singl a videoklip „Poznání“. Za mikrofon se postavili rockoví tvrďáci Honza Toužimský z Arakainu a Bára Zemanová. Videoklip byl vypuštěn mezi posluchače.