Baví tě psaní o hudbě či umění? Do našeho týmu přibíráme nové redaktory, fotografy a reportéry. Zanechte po sobě odkaz, třeba články na i-kliku.

Životopis, ukázky autorské tvorby a motivační dopis o tom, jaká by byla tvoje představa o pozici v i-kliku posílejte na jitkasnajdrova@i-klik.cz

NABÍDKA PRÁCE:   REDAKTOR

POŽADUJEME:

– zkušenost s redaktorskou činností výhodou

– vynikající stylistické schopnosti

– velmi dobrou znalost českého jazyka

– kreativitu a maximální spolehlivost

– zájem o hudbu

– nadšení a smysl pro humor

– komunikativnost a příjemné vystupování

– kreativitu, dynamičnost a flexibilitu

NÁPLŇ PRÁCE:

– informovat o československé i zahraniční hudební scéně

– kreativní vymýšlení obsahu webu a tvorba celkové koncepce

– dohled na textovou a grafickou podobu webu s cílem dosáhnout co nejvyšší míry návštěvnosti a atraktivity pro inzerenty

– psaní, kontrola a redigace textů

– zodpovědnost za tvorbu publikací

– stanovení a kontrola dodržení termínů

– navštěvování kulturních akcí a festivalů

– spolupráce se známými osobnostmi a kapelami

– fotografování, rozhovory, recenze

NABÍZÍME:

– zajímavou redaktorskou práci v jednom z největších hudebních serverů v ČR

– možnost podílet se na rozvoji webu I-KLIK.CZ

– mimořádně příjemný a mladý kolektiv

– odměny formou akreditací na jakoukoliv hudební i nehudební akci

– poskytnutí kvalitní praxe, následné doporučení

– zajímavé benefity, firemní akce

– press card

Životopis, Autorské práce a motivační dopis zasílejte na email:   jitkasnajdrova@i-klik.cz