Hudba v obrazech aneb 10 nových videoklipů!

Měsíc se s měsícem sešel a je tu čas na naší pravidelnou rubriku – HUDBA V OBRAZECH. Už po osmé jsme se snažili vybrat nejlepší videoklipy ze dvou měsíců. Nyní je na řadě listopad a prosinec!

 

květen-červen

červenec-srpen

září-říjen

 

PAULIE GARAND-PAVUČINA LŽÍ feat.  JAKUB DĚKAN

Čtvrtý videoklip z desky „V hlavní roli“, kterou v srpnu 2012 vydal Paulie Garand pod labelem „Ty Nikdy“. Tento videoklip byl zveřejněn 9. 12. 2012. Střih a postprodukci si vzal na starost sám Paulie Garand.

 

MADFALLS-LOVESONG

Tato punk-rocková kapela z Frýdku Místku vypustila 16. 12. 2012 do světa nový videoklip a to k písni LOVESONG . Scénář a režii měl na starosti Jindra Vrága, jinak celková výroba byla na HM Studiu.

 

FAST FOOD ORCHESTRA-KARMA HOLIDAY

V krvi jim proudí ska-reggae, kotel pod pódiem umí rozohnit a nyní tu jsou s novým klipem. 16.12. 2012 světlo světa spatřil na píseň KARMA HOLIDAY. Poděkování patří Boodya & Bohdanu Zajčenkovi.

 

FISHING STRIP-VIANOCE

Aj chalani ze Slovenska přicházejí s novým klipem. Název nese VIANOCE a zajisté Vás roztančí. Natáčelo se ve vánočně naladěné Bratislavě a výsledek posuďte sami! Na začátku února a března opět zavítají do ČR.

 

HYSTERICAL NAKED-COMFORT THEE

Brněnská kapela vydala v listopadu minulého roku svůj další počin s názvem COMFORT THEE. 18.1.2013 pokřtila s kamarády z Airfare v brněnském klubu Melodka své CD „Inferior Specimen for More“.

 

LOCO LOCO-STRACH

Před pár týdny vyšel na povrch nový videoklip pražské kapele Loco Loco. Kluci si na něm mákli a zajisté stojí za zhlédnutí. Režii má na triku Radim Věžník.

 

A BANQUET-CLIMB THE HILL

Kluci z A Banquet mají za sebou velice plodný rok. Stihli vydat desku „Breath“, zahrát si na Rock for People či na Colours of Ostrava, předskakovali britské kapele Hadouken a jeli tour s Mandrage. Navíc 24.12.2012 uveřejnili na Youtube nový videoklip s názvem CLIMB THE HILL. Velké poděkovaní patří Lukáši Opatrnému (střih) a Petře Římalové (kamera).

 

PAVEL CALLTA-VE HVĚZDÁCH 

Vánočně naladěný videoklip přináší Pavel Callta. Trocha kytary, piana, smyčců, beatu & rolniček dala vzniku klipu s názvem VE HVĚZDÁCH. Hudebně se o to postaral SADLUCK a text náleží Pavlovi. Klip spatřil světlo světa 20.11.2012.

 

MAAT-KONEC LEPŠÍCH DNÍ feat. JIMMY DICKSON & RYBIČKY 48

21.12.2012 vypustila hradecká kapela MAAT nový videoklip, kde mino jiné hostoval Jimmy Dickson, Petr Lebeda a Ondra Štorek z Rybiček 48. Hudebně a o střih písně se postaral Fosco Alma. Postprodukci zvládnul výborně Kuba Stelzer, za což mu kapela děkuje.

 

SABRAGE-ASTRONAUT

Videoklip pardubické hudební skupiny SABRAGE vyšel 12.12.2012 na píseň ASTRONAUT. Realizace klipu probíhala v jejich domovině, především na rušné třídě Míru a v městské části Polabiny. Role „astronauta“ se s chutí ujal kamarád kapely, komik a herec Jirka Mádl. Vše natočil a sestříhal Vít Hradil – Ghost Movie.

httpv://www.youtube.com/watch?v=dI6_O8ao2SQ