HUDBA V OBRAZECH ANEB 10 NOVÝCH VIDEOKLIPŮ!

Měsíc se s měsícem sešel a je tu čas na naší pravidelnou rubriku – HUDBA V OBRAZECH. Již po sedmnácté jsme se snažili vybrat nejlepší videoklipy českých a slovenských interpretů. Nyní je na řadě listopad!

srpen

září

říjen

 

DOMINIKA MIRGOVA & KALI – JE KONIEC

Dominika Mirgová si evidentně libuje v natáčení videoklipů a vydávání singlů. Letos už natočila čtyři a ten aktuální z alba „#Nová“ se jmenuje „Je koniec“. Podle slov Mirgové si ho doslova vyprosili sami fanoušci. Partnerem v této skladbě je pro zpěvačku rapper Kali. Tento emocemi nabitý videoklip byl zveřejněn 6.11. 2013.

 

CELESTE BUCKINGHAM – CRUSHIN‘ MY FAIRYTALE

Na vzniku pohádkové skladby Crushun‘ My Fairytale se zpěvačka opět autorsky podílela, nahrávání probíhalo v Nashvillu, kde v současnosti s rodinou žije. Ruku k dílu přiložil také Američan Jon White, o produkci se postarali David Garcia a Brian Foraker. Tento song, pocházející z desky ,,Where I Belong“, spatřil světlo světa  3. 11. 2013.

 

MANDRAGE – SILUETY

Titulní píseň nové desky se stejnojmenným názvem ,,Siluety“ se dá označit za zlomový krok této plzeňské kapely. Působivá balada s nádechem tajemna a postupně sílící gradací, která byla doplněna velmi záhadným videoklipem, byla zveřejněna 7.11. 2013.

 

SUPPORT LESBIENS – THE CITY 

Nová sestava, nová energie, nová muzika! Aktuální singl z alba Leave a Message – tak by se dal ve stručnosti charakterizovat nový klip kapely Support Lesbiens. Za klipem, který fanoušci mohli poprvé spatřit 8.11. 2013, stojí kameraman a režisér Nikoles Tušl.

 

PAULIE GARAND &KENNY ROUGH – MANIFEST (ft. JAKUB DĚKAN)

Než Paulie Garand Kenny Rough vydali nový klip ze své připravované desky, vnadili svoje fanoušky několika fotografiemi z natáčení. Nyní je už ale video, jež je po klipu „Kotvim“ druhou uvolněnou věcí z alba, venku. Jmenuje se „Manifest“ a vedle Paulieho se za mikrofon postavil Jakub Děkan, který s ním nespolupracuje poprvé a pravděpodobně ani naposledy.

 

JOHNY MACHETTE – TENKRÁT

Johny Machette vydal nový videoklip na svůj song ,,Tenkrát“! V songu se zamýšlí nad dětstvím a nad tím, jaká dřív byla super doba. Klip je celkově zaměřený proti chování dnešní mládeže, kterému se bohužel díky technickým pokrokům nedá zabránit. Videoklip byl zveřejněn  14.11. 2013.

 

MARTIN HARICH ft. VOXEL – VIANOČNÁ

Uprostřed svého koncertního AŤ ! Tour 2013 Martin Harich zrealizoval vánoční překvapení pro fanoušky – československý duet s názvem „Vánoční„. Na pomoc si přizval českého kolegu Voxela. Svou nejnovější skladbu Martin začal psát už během minulých Vánoc. Tehdy však text nedokončil. Zatímco píseň se rodila na východě Slovenska, videoklip k ní vznikal v české stověžaté metropoli. Klip byl zveřejněn  18. 11. 2013.

 

UDG – VZDÁLENÍ

Po v září zveřejněném klipu k songu ,,Modlitba“ došlo tentokrát na píseň ,,Vzdálení“. Klip měl premiéru v neděli 17. listopadu. Nové video se zároveň stalo předzvěstí speciálního vánočního turné s přáteli, které UDG odstartovali již v pátek 22. 11. v Doubici.

 

GIPSY.CZ – ODRAZ V OČÍCH 

Nový videoklip skupiny GIPSY.CZ byl zveřejněn 24.11. 2013, ve kterém si zahráli mimo členů kapely také jejich rodiny a řada známých osobností s jejich rodiči, dětmi a sourozenci jako např. Lucie Bílá, Michael Kocáb, Aňa Geislerová, Bolek Polívka či Nela Boudová..

 

VERONA – LÁSKOPROUD 

Příjemně plynoucí písnička s houpavým refrénem nechá daleko více vyniknout něžný vokál zpěvačky, jemuž výborně sedí i rodný jazyk. Dříve jsme od této dvoučlenné formace slýchávali jednu taneční pecku za druhou, nyní se Verona zaměřila na pomalé balady, což se jí velice daří. Videoklip byl zveřejněn 28.11. 2013.

http://www.youtube.com/watch?v=nFGy4Rww4Mk