Hudba v obrazech aneb 10 nových videoklipů!

Měsíc se s měsícem sešel a je tu čas na naší pravidelnou rubriku – HUDBA V OBRAZECH. Již po čtrnácté jsme se snažili vybrat nejlepší videoklipy českých a slovenských interpretů. Nyní je na řadě srpen!

květen

červen

červenec

 

PAULIE GARAND & KENNY ROUGH – KOTVIM

První videosingl Kotvim, který byl zveřejněn 1. 8. 2013, z připravované desky dvojice Paulie Garand a Kenny Rough, která vyjde v první polovině roku 2014 pod Ty Nikdy. Tuto dvojici raperů bude také možno vidět na tour ,,V hlavní roli„, které pojedou na podzim.

 

MAAT – ZE TMY ft. HENNY

12. září 2013 to je datum, na kdy je naplánované vypuštění nové desky této formace. Deska se bude jmenovat ,,Ze tmy „stejně jako píseň, ke které byl natočen videoklip. Hudební produkci této skladby obstaral Fosco Alma,  přidal se také producent a kytarista Oliver Torr, který skladbě dodal beat elektrickou kytarou.  Celý výsledek dobarvil hlas zpěváka Hennyho z Criminal Colection.

 

WE ON THE MOON – THE OCEAN SKY

Novinka pochází z debutové desky „Beating The Heroes“ a jde o skladbu s názvem „The Ocean Sky„. Úspěchu rozhodně přidá fakt, že tento singl je v rotaci na komerčně nejúspěšnějším rádiu Evropa 2, kde dokonce velmi úspěšně boduje ve staniční hitparádě. Nyní skladbu obohatil také videoklip, který nabídne sympatickou dějovou linii doplněnou o záběry kapely. Klip byl zveřejněn 6. 8. 2013.

 

BEFORE THE ZERO DAY – POZDRAV

Tento videoklip se točil v Rimavskej Sobote, která je pro kapelu rodnou. Skladba, ke které je klip natočen, vypovídá o dnešní světě lidí žijících přetvářkou v snaze, co nejlépe působit na své okolí. Video, které bylo zveřejněno 4. 8. 2013 natočil klukům Patrik Paulíniy, jeho práci si kapela velice vychvaluje.

 

PORTLESS – DREAM A DREAM

První album formace Portless už doslova klepe na dveře a jeho předzvěstí je i pilotní videoklip k singlu „Dream A Dream“. Překvapení v sobě skýtá už zvuk nahrávky, který je nečekaně diskotékový. Video s takřka světovou produkcí i sci-fi tématikou vás vtáhne do děje, ve kterém kapela letící v diskotékové kouli krade díky teleskopu pozemské krasavice, jež se posléze stávají tanečnicemi na jejich vesmírné party. Video bylo puštěno do světa 5. 8. 2013.

 

IRNIS – NAD ZEMÍ

Rychlost, napětí, tempo, to je letní video, které bylo natočeno u vody, na vodě i na silnici. Na svědomí jej má dvojce kameramanů Pete Frolich a SeeJ., kteří se osvědčili už u minulého videoklipu na hit „Originál“. Klip byl zveřejněn 1. 8. 2013.

 

WOHNOUT – DÍKY MOC!

Pánové z kapely Wohnout začínají pomalu pracovat na nové desce, která by měla vyjít již příští rok. První ochutnávku si však fanoušci mohou vychutnat  již nyní a to i s videoklipem, který byl zveřejněn 11. 8. 2013.

 

NEBE – VTEŘINA

Je to dva měsíce zpět, co kapela Nebe uveřejnila svůj letní singl ,,Vteřina“ a 19. 8. 2013 přišel ten správný čas doplnit ho o videoklip. Režisér a scénárista Martin Müller se nebál zavést formaci do hlubokého temného lesa a samotný text písně mu pomohl přinést do děje další obrazy týkající se mlhy, inverze a noci.

 

ABDE & SHARLOTA – POSLEDNÍ

Tyto interprety ještě před nedávnem nikdo neznal, nyní bourají discotékové kluby. Hity jako ,,Do rána“, ,,Maximum“ a plno dalších si teď zpívá každý druhý. Klipy k těmto singlům jsou velice kvalitní a nezbývá nám nic jiného než popřát hodně úspěchů do budoucna. Klip za necelých 20 dní na youtube shlédlo 200 000 lidí.

 

ZOČI VOČI – ČEREŠNĚ 

Slovenská partička z Nitry, Zoči Voči, která vyráží na podzimní turné s kapelou Zakázaný ovoce, zveřejnila nový videoklip na píseň Čerešně! Čerešně je nový singl z připravovaného alba Milovaní – Nenávidení. Videoklip má na svědomí Anakin Fox a vy, co jste se u něj nepobavili, není s vámi něco v pořádku ☺. Kluci si umějí udělat srandu sami ze sebe a to mě baví. Píseň jako taková je velmi povedená a lehce zapamatovatelná. I proto je to pro kluky z Nitry krok dopředu, typická rádiovka na lidi zapůsobí jistě více než pro kluky typický screamorock. Ti, co Zoči Voči už nějakou dobu poslouchají, mohli být nemile překvapeni, kapela ovšem nemůže mít všechny písničky stejné, pravdou je, že s takovouto hitovkou přišli možná v ten správný čas a proto o nich uslyšíme čím dál více☺. Klip byl zveřejněn 27.8.2013.