Hudba v obrazech aneb 10 nových videoklipů!

Měsíc se s měsícem sešel a je tu čas na naší pravidelnou rubriku – HUDBA V OBRAZECH. Již po dvanácté jsme se snažili vybrat nejlepší videoklipy českých a slovenských interpretů. Nyní je na řadě červen!

březen

duben

květen

 

MAJK SPIRIT & CELESTE BUCKINGHAM – I WAS WRON

Dlouho očekávaný videoklip je venku! Spolupráce Majkla a Celeste se osvědčila na výbornou a proto vytvořili novou věc, která nese název I was wrong. Natáčení proběhlo ve Spojených státech a realizaci uskutečnil Jiří Marshal.

 

ROCK REUNION – MR. VANTASTIQUE

Aj chalani ze Slovenska přicházejí s novým klipem, který uveřejnili na YouTube 9.6. 2013. Název nese Mr. Vantastique a zajisté vás osloví. Tato kapela dává na slovenské, hudební scéně o sobě dost vědět. Určitě zajděte na koncert!

 

HIGH FIVE – HOW MANY TIMES

Na tento klip se kapela a jejich pomocná síla připravovali od února. Kamery se ujala fotografka Andrea Sovová a hlavní roli ztvárnila krásná Eva Mayerová. Co víc dodat.. Ať se líbí a dále tvoříte tak skvělou hudbu ☺!

 

PAVEL CALLTA – NAŠTĚSTÍ

Věříte Naštěstí? Tím se ptá ve druhém oficiálním videoklipu od Pavla Callty  Tereza Tobiášová, která si zahrála hlavní roli. Klip se nese v prázdninovém duchu, je veselý, vtipný. Kameru, střih a postprodukci má na triku SadLuck. Za text děkujeme Ondřeji Ládkovi.

 

KLARA FEAT. AMBRYZY – COUNTRY GIRL

Klára Výtisková rozjíždí svůj projekt, pod názvem KLARA. Toto je první singl z něho, který napsala. Zaručeně Vás roztančí a budete si ho pouštět pořád dokola! Na pomoc si přizvala Ambryzy, která to mu dodala šmrnc. Tuto extravaganci můžu, a co VY☺?

 

VOXEL – TRIP

V jednoduchosti je krása! O tom vypovídá nový videoklip od Václava Lebedy. Parádně pojatý, prázdninový Trip, jak se tato písnička jmenuje sklízí ovoce. Fanoušci si ho zamilovali natolik, že láme rekordy na hudebních portálech. Text má na triku Pokáč a hudbu samotný Voxel.

 

MARPO FEAT HARD TARGET – CELEJ BLOKK

30. září vyjde deska RIOT! První vlaštovka, na kterou Marpo spáchal klip nese název Celej Blokk. Na pomoc si přizval Hard Targeta, za kamerou a námětem se objevil Lucas Jirkovský a samotný Marpo.

 

BOMBS FROM HEAVEN – CALIFORNIA SUN

Brněnské  „Bomby“ nezůstávají pozadu. Vypouštějí ochutnávku z připravované druhé desky. Videoklip s názvem California Sun, který měl premiéru na 1. ročníku Sobula festu u fanoušků sklidil velké ohlasy. Natáčelo se v Hot rod Garage party BOYS IN TOYS. Za kamerou to jistil Radim Věžník.

 

POLEMIC – DAMA

Slovenská kapela Polemic vydala v dubnu své nové, v pořadí již 7. album, které dostalo název HEY! BA-BA-RE-BOP! No a jak to bývá, na svět přišel i nový klip s názvem Dáma. Určitě stojí za shlédnutí ☺!

 

THE ROCKET DOGZ – BACK IN TRAUMAVILLE

Divoký klip uveřejnili tento měsíc i The Rocket Dogz na píseň Back in Traumaville. Co na něj říkáte..?

http://www.youtube.com/watch?v=mzQjgrif0LM