Hudba v obrazech aneb 10 nových videoklipů!

Měsíc se s měsícem sešel a je tu čas na naší pravidelnou rubriku – HUDBA V OBRAZECH. Již po patnácté jsme se snažili vybrat nejlepší videoklipy českých a slovenských interpretů. Nyní je na řadě září!

červen

červenec

srpen

 

IMODIUM – VALERIE

Videoklip měl na starosti Martin Linhart neboli Martym68, který už v minulosti spolupracoval s Karlem Gottem, Annou K., Clou a dalšími. Kromě hrající kapely se ve videu odvíjí i příběh, jehož protagonisty jsou zpěvák a herec Michal Skořepa a modelka Jolana Vojtková. Videoklip měl premiéru 1. 9. 2013.

 

VOXEL – 4 AKORDY, 21 SONGŮ

Pouhé 4 akordy a 21 písní? Ano i to je možné a na české scéně i celkem běžné. V tomto songu se objevují hity Anety Langerové, Martina Haricha, Karla Gotta, Mandrage, Rybiček 48 a mnoha dalších. Do výběru nezapomněl Voxel přidat i svůj hit ,,Hitmaker„. Klip je velice jednoduchý a hezky se na něj dívá. Video bylo zveřejněno 1.9. 2013.

 

EL NINO – ALKOHOL 

Jako takové malé bolestné pro všechny fanoušky může přijít vhod nový singl, který El Nino měl přichystaný. Ihned po vypadnutí z reality show Vyvolení byl zveřejněn jeho týmem na facebooku místo avizované neděle. Jde o novou skladbu „Alkohol„, ke kterému byl pořízen také videoklip. V něm se přesuneme do jednoho klubu, kde právě probíhá rozjetá párty, v němž samozřejmě alkohol nesmí chybět.

 

KRYŠTOF – CESTA ft. TOMÁŠ KLUS

Režiséry klipu jsou Krajčo a Radek Karko. „Jde v něm o střetnutí mezi kluky, kteří si brnkají u karavanu, a slavným zpěvákem z televize. Vychází to z textu o tom, že někdo je loser a někdo už má slávu ve svých rukou,“ říká ke klipu Krajčo.Videoklip, v němž Krajčo hraje s ostatními členy své kapely v mrazu, zatímco z rozsvícených televizních obrazovek zpívá Klus, doplňují záběry z chystaného snímku Křídla Vánoc, který bude mít premiéru v kinech 14. listopadu.

 

UDG – MODLITBA

Už to bude rok, co ústecká kapela UDG vydala svoji čtvrtou řadovou desku ,,AKROBAT“. Nyní ji prezentuje videoklipem k druhému singlu Modlitba. „Máme z klipu velkou radost. Má podle nás výjimečnou atmosféru, má v sobě tajemství i napětí,“ řekl frontman Petr Vrzák a baskytarista Pavel Vrzák dodal: „Režisér Honza Šíma vybral k natáčení magické prostředí Štefánikovy hvězdárny na Petříně a prosadil černobílé zpracování. Díky tomu se podařilo natočit zajímavé a originální video.“

 

FACES ARE FICTION – BROKEN ANYMORE

V žilách jim koluje rock-crossover, když prásknou do koní, jejich chytlavým tónům se těžko ubráníte. Ano, řeč je o mostecké bandě Faces Are Fiction, která z kraje září uveřejnila videoklip k písni Broken Anymore, jež najdeme na letošní desce We Are Just… Velké díky patří EYEEYE production, Tomáši Raclavskému za parádní zvuk a práci☺!

 

TOTÁLNÍ NASAZENÍ – MISTR POHÁDKÁŘ

Nový klip od Totáčů je venku. „Takže, jak jsme slíbili, je tu náš 3.klip a brzy ho budou následovat další, neboť jsme rozhodli udělat klipy skoro na všechny songy z nového CD Oceloví ptáci“ dodala kapela. Ve videoklipu se střídá jeden kostým za druhým, zajisté na Vás dýchne pohádková atmosféra, ale nenechte se ošálit. Natáčela společnost JUNEK FILM a vy se můžete podívat na výsledek☺.

 

MARPO – PROLOGUE

Deska R!OT je konečně venku. Do dlouhé, usilovné práci si Marpo může dát na chvíli voraz a Vy si můžete naplno vychutnávat 11 stop, na kterých naleznete hosty jako Hard Target, Mc Wohnout atd. Po klipech „Celej blok“ a „Tak kdo“ přichází s netradičním pojetím klipu „Díky“. Pouze s klavírním doprovodem, který obstaral Zdeněk Urbanovský.

 

CHINASKI – STÍŽNOST

… ten pocit, když se od rána vše kazí, nic nevychází podle vašich představ a už se těšíte, až ten den skončí? Tak o tom je nová věc od kapely Chinaski. Vtipně pojatý klip od britského producenta Grega Havera, se kterým kapela natočila tento počin sklidil velké ohlasy u fanoušků. Videoklip měl premiéru 20. 9. 2013.

 

INE KAFE – KARANTÉNA CITOV

Připomeňme si léto s kapelou Ine Kafe. Klip se skládá z letní festivalové šňůry jak v Čechách, tak na Slovensku. „Klip sme natáčali celé leto a je zostrihaný z kapelového fungovania počas festivalov 2013“ dodává kapela. Soo Check it☺!