IMAGINE DRAGONS PŘIPRAVILI PRO FANOUŠKY REMIXOVOU SOUTĚŽ!

foto: archiv_Imagine Dragons

 

Kvůli velkému zájmu fanoušků byl pražský koncert Imagine Dragons přesunut do většího klubu SaSaZu. Cena vstupenek se nemění a již zakoupené vstupenky jsou i nadále platné. Koncert se koná 24. dubna v pražském klubu SaSaZu. Nyní Imagine Dragons přicházejí se zajímavou soutěží pro talentované fanoušky. Týká se jejich dalšího hitu, tentokrát jde o skladbu It’s Time:

 

Vám všem, kteří máte hudební sluch a chcete vyzkoušet své schopnosti na skladbě Imagine Dragons! Je nám potěšením oznámit naši úplně první REMIXOVOU SOUTĚŽ se skladbou It’s Time. Jestli se chceš zapojit, stáhni si vokální stopu k téhle písničce a dej se do práce na svém vlastním provedení. Pro všechny detaily klikni na následující odkaz: http://www.imaginedragonsremix.com/?country=CZ . Vybereme jednoho vítěze z každé  účastnící se země: vítěz získá podepsanou blánu na bicí a jeho vítězný remix bude k poslechu online! Nemůžeme se dočkat, až uslyšíme s čím se přijdete!

 

Fource Entertainment drží palce všem odvážným soutěžícím! Těm co raději jen poslouchají, vzkazujeme, že se uvidíme 24. dubna v pražském klubu Sasazu!