Mrákovská rocková noc!
22.10.2016
20.00

Dne 22.10.2016 se od 20:30  uskuteční v kulturním domě Mrákov u Domažlic:

 

Walda Gang: představí svou rockovou šou která slibuje  užasnou podívanou plnou energie, efektu, ale hlavně dobré muziky v čele s frontmenem Vláďou Šafránkem. Covery písniček nejen od Waldemara Matušky, které rozezpívají každého návštěvníka koncertu např. Eldorádo, Čert ví, Spím v obilí, Pověste ho vejš atd. Svařák,  který si s sebou Vláďa přinesl z Harleje je notoricky známým hitem každé generace.Na koncertě v Mrákově nebude určitě chybět písnička  Asi se mi stejská z připravovaného alba.

Komunál: dříve Komunální odpad, je rockvá kapela z Chlumce Nad Cidlinou založená v roce 1989. Lídrem skupiny je zpěvák Luboš Suchánek. Další členové kapely jsou Jarda Bárt Novák (klávesy), David Hlaváček (bicí), Pavel Erny Hanuš (kytara), Filip Litera (baskytara), Radek Plachetka (kytara). Na svém kontě má 13 vydaných CD.  Vlci v nás je posledním CD vydané v roce 2016.

Tlustá Berta: rocková formace z Jindřichova Hradce která nedavno oslavila 25 let od svého vzniku. Na tomto koncertě použije Tlustá Berta všechen svůj palebný potenciál.  Poslední vyholení, Prázdnej byt ,Bláznivá Zuzana, Nymfomanka, Všechno lečím sexem, nejsou kapitoly z erotické knihy, ale názvy písniček, které Tlustá Berta má ve svém repertoáru spolu s Pivem Třeboňským, Dělnickou , Vodáckou a dalšími hity.