Rocková noc v Katovicích 12.11.2016
12.11.2016
20.00

Už 12.11. od 19.00 začne rockový hudební masakr v Katovicích na Strakonicku!

Vystoupí  hard rocková kapela Traktor, která nám hraje již 15 let své pecky a letos vydala nové album s názvem Artefuckt. Toto cd je již pátým albem kapely a vydali jej  5.5.2016. Kapelo? Bude Amygdala? Toť otázka. Jelikož se kapela nechala slyšet, že tuto písničku na podzimním turné hrát nebudou. Nechají to posluchači jen tak a nepustí Traktor z podia pokud jim Amygdalu nezahrají? To se můžeme v Katovicích přesvědčit.

Dalším hudebním zážitkem jistě bude legenda českého rocku Vilda Čok se svou kapelou Bypass. Letos Vilda s Bypassem vydali nové album: Zbožňuju tvou buchtu .

Vimperská kapela Narttu letos slaví 10 let od svého vzniku a vydala dvě alba s nazvem: Letíme jako šílený a Tady a teď, které vyšlo letos na jaře! Slibuje dávku hardrockové muziky.

Hamr je kapela založena v roce 2007 v Katovicích u Strakonic bubeníkem  Robertem Flekem. Letos kapela vydala album s nazvem ,NEkamarád. Složení kapely: Zdeněk Kotrba -hlavní zpěv ,  Robert Flek-bicí , Rosťa Flek-klávesy, Pavel Toman-kytara, Michal Veselka– basa

Kapela vydala čtyři alba: Belzebub, Doba je zlá, Nejsem dokonalej a poslední již jmenované album  Nekamarád.

Pozor Pozor!!!!!!!!!!

Vzkaz od pořadatele je stručný:

„Kdo dorazí včas, čepuje se do 19:30 pivčo gratis“