LETOŠNÍ AKROPOLIS MULTIMEDIALE ZMAPUJE COCOTTE MINUTE A THE PROSTITUTES!
19.10.2012
11.00
11.00
20.10.2012
11.00
11.00

Už tento pátek vypukne v Paláci Akropolis 8.ročník populárního festivalu nových technologií – Akropolis Multimediale, který nabídne unikátní dvoudenní přehlídku videomappingu a speciální audio-vizuální show skupin Cocotte Minute a The Prostitutes.

 

Pátek 19.října bude patřit letošnímu poslednímu pražskému koncertu Cocotte Minute. „Tento večer bude vyvrcholením našeho letošního turné, na kterém jsme představili novou „segmentovou“ projekci. U fanoušků sklidila velký ohlas, proto jsme se ji rozhodli pro vystoupení na AMM zanechat a ještě ji vylepšit. Tím ale videosoučást naší show nekončí.“ Prozrazuje Zeller z Cocotte Minute, kteří právě chystají nový videoklip, pro nějž opět zvolili originální formu. Klip by měl být natočen na mobilní telefon, navíc na jeden jediný záběr! Pokud se to podaří, bude se pravděpodobně jednat o historicky první video tohoto druhu v Česku.

 

Na vystoupení Cocotte Minute naváže v půl jedenácté na Divadelním baru Conversation Night s DJs Sunpaya & Emka & guests (funky house) a na Malé scéně nu jazz, funk & afrobeat Funky Drummerz feat. Loic De Niro (Faya Sound).

 

V sobotu 20.října se všichni návštěvníci Akropolis Multimediale mohou těšit na jedinečné koncertní představení The Prostitutes.Ve spolupráci s light designerem Tomášem Pejšou a Kristinou Šedivou připravujeme multimediální vystoupení, které divákům přiblíží pozadí vzniku a skryté či nové významy písní ze všech tří našich desek. „Během koncertu se na pódiu objeví i všichni fanoušci z našeho oficiálního profilu na facebooku“ odtajňuje kytarista The Prostitutes Martin Přikryl.

 

Po skončení koncertu The Prostitutes se návštěvníci budou moci bavit až do brzkých ranních hodin na Malé scéně, která nabídne freestyle beats Deep, Down & Ritual v podání DJs Soul Hunter & guests.

 

Jak páteční tak sobotní koncert začne v 19:30.

 

Doprovodný program: KinoCirkus aftershow videomapping 3D space,

GK2.sk/brmlab-ARMapSandbox

 

Předprodej vstupenek zajišťuje Palác Akropolis a Ticketpro. Cena na oba dny je shodná, v kavárně Paláce Akropolis jsou k lístky k zakoupení za 150 korun a v Tickeptro za 192 Kč.

V den konání budou k dispozici na místě za 180 Kč.

Více na www.palacakropolis.cz a www.ticketpro.cz