Palác Akropolis a křest EP „Veď mě“ kapely Cocotte Minute provázela divoká atmosféra

Dne 18.12 se konal jeden ze dvou koncertů z turné kapely Cocotte Minute.  Toto Turné mělo celkem 13 zastávek po celé ČR a závěrem, si na již zmíněné datum připravili i křest jejich další desky s názvem „Veď mě“

 

Už hodinu před začátkem koncertu se začínali fanoušci po skupinkách scházet v klubu, který si tato kapela vybrala. Už v rozhovoru nám řekli, že jejich domácí scénou je palác Akropolis. Tak výběr místa na křest desky byl jasný.

Jak se začínala Akropole plnit, mohli si fanoušci i mezitím pořídit pár vzpomínkových věcí, jako CD mikiny, trička a podobně, jak už bývá zvykem.

 

Zhruba ve 20:00 to vše propuklo. Fanoušci tohoto žánru hudby už od samého začátku byli s kapelou jako spojeni. Bylo vidět, že kapela Cocotte minute nejsou žádní nováčci.

Začínali písní z nového EP a dále pokračovali známými hity jako: „Tanci“ „Můj Čas“ a další.

Fanoušci, jak jsem už zmínila, nelenili a tančili, zpívali, aby dali najevo, že se jim koncert líbí a završili to pořádným kotlem. Přesto ale největší „bordel“ se odehrával, když samotný Martina Zellera skočil mezi přítomné a do kotle se přidal.

 

Atmosféra by se mohla krájet a zhruba v polovině koncertu, došlo na to, na co všichni čekali.

Hřeb večera a to samotný křest EP s názvem „Veď mě“.

 

Cocotte Minute měli velmi zajímavý výběr osoby, která se zhostila samotného křestu. Jak už jsem zmínila, každý návštěvník si mohl pořídit něco na památku a ten, který jako úplně první koupil mimořádně označené EP kapely, byl i ten vyvolený pro jejich křest. Chtěli tím, do této události své fanoušky zahrnout a myslím si, že se to povedlo na výbornou.

 

Celkově se tento koncert velmi vydařil a pro fanoušky kapely to byl nezapomenutelný zážitek.

Jen tak dál a těšíme se na další novinky

 

Více můžete číst i v rozhovoru s kapelou na našich stránkách.