Nastává Můj čas s Cocotte minute!

Cocotte minute vyrážejí na turné a jak už je u téhle kapely zvykem, nezůstaneme ochuzeni o zcela nový zážitek. I tentokrát parta okolo charismatického zpěváka Zellera vnukla do své audiovizuální prezentace téma či poselství. Jak chcete.

 

Po Sado Disco tour, které skupina zahájila kontroverzním live show v sexshopu a následně vystupovala na stovkách pódiích v latexových kostýmech, po loňské tour s naprosto vycizelovaným vizuálem s elegantními obleky a videoprojekcí, sahají tentokrát Cocotte minute do minulosti.

Cover písně Můj čas byl původně nahrán na desku Proti sobě jako funny bonus, jen jedinkrát v historii kapely zazněl live. Na křtu alba. Nyní přichází čas vzkřísit „zombie“ minulosti českého showbyznysu a zavzpomínat na pekelné trio Hložek, Kotvald, Zagorová. Cocotti vám položí otázku. Došli jsme v hudebním vkusu dostatečně daleko? Kapela jde back to the roots. Tvrdá muzika, tvrdá show, tvrdá realita. Pouze teď a nikdy víc.

 

Cocotte minute-Sado Disco

 

Cocotte Minute opět pojmou netradičně i samotné zahájení turné – poprvé ve své historii skupina vystoupí a nadcházející šňůru oficiálně odstartuje 13.března v talkshow! V pořadu hudebního publicisty Honzy Dědka v Paláci Akropolis, kde se toho večera můžete těšit nejen na slovní přestřelku Zellera s moderátorem, ale i bizarní live vystoupení celého cocottího souboru.

Můj čas pak zazní od poloviny března do poloviny dubna na dvanácti koncertech v energickém pojetí Cocotte Minute spolu s největšími hity kapely. Poté bude už navěky pohřben stejně hluboko jako pekelný originál.

 

COCOTTE MINUTE-MŮJ ČAS TOUR 2013


16.3. Pec pod Sněžkou-Hainneken Pecka fest

21.3. Brno-Musilka

22.3. Kopřivnice-klub NORD

29.3. Písek-Kulturní dům

4.4. Plzeň-Pod Lampou

5.4. Toužim-Kulturní dům

6.4. Klatovy-Družba

13.4. Olešná u H. Brodu-Kulturní dům

17.4. Praha-Lucerna Music Bar

19.4. Teplice-teplické beatování

20.4. Roudnice n.L-klub Renda

27.4. Valdice-kulturní dům

 

Více na: www.cocotteminute.org