Cocotte Minute: Poslední 4 koncerty ve stávající sestavě!

Skupina Cocotte Minute se loučí se svojí rytmickou sekcí a zve své fanoušky na poslední čtyři koncerty ve stávající sestavě. Ty se uskuteční 2. prosince v Brně v Metro Music Baru, 3. prosince ve zlínském Golemu, 4. prosince v Karviné U Einsteina a 16. prosince v Praze v Lucerna Music Baru.

Skloubit nejen rodinný a pracovní život s plány kapely, nebude nadále možné, a proto jsme se rozhodli kluky nebrzdit v rozletu. Přejeme jim mnoho úspěchů v jejich budoucích hudebních aktivitách.“ osvětlují situaci basista Daniel Herrmann (jeden ze zakládajících členů) a bubeník Pavel Hruša, členové končící rytmické sekce.

Díky úspěchu poslední desky Sado Disco jsme dostali nabídku spolupracovat s jednou z největších českých agentur Ameba Production a plány na následující léta budou vyžadovat opravdu extrémní nasazení. “ doplňuje frontman skupiny Zeller. „Rozhodnutí kluků z tohoto důvodu chápeme a plně respektujeme. Děkujeme jim za vše, co pro kapelu udělali a samozřejmě jim také přejeme hodně štěstí do života, ať již soukromého či hudebního“.

Kapela Cocotte Minute fungovala v nezměněné sestavě od roku 2002. Mezi jejich
největší hity patří Měl bych tě sejmout, Kopem, 1-2-3 vpřed a další. Za 8 let v tomto složení odehrála více jak 400 koncertů, natočila 10 videoklipů a vydala 4 alba.

Na novou sestavu skupiny se můžete těšit už na velkém jarním turné v roce 2011, na kterém Cocotte Minute vystoupí jako exkluzivní host Horkýže Slýže.

Více informací na www.cocotteminute.org