Hostem pražského koncertu Cocotte Minute bude Heidi Janků!

foto: archiv_Cocotte Minute

 

Můj čas tour. Aktuální šňůra Cocotte Minute je od března v plném proudu a zanedlouho se přehoupne už do své druhé poloviny. V té na skupinu čekají namátkou zastávky v Roudnici nad Labem, Teplicích nebo v Praze, kde 17.dubna v Lucerna Music Baru kapela uvede speciálního hosta – zpěvačku Heidi Janků.

 

S Heidi Janků nás svedla dohromady talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kde jsme s Cocotte Minute naše právě probíhající turné oficiálně odstartovali. Kdo by nevyužil příležitosti vytvořit zdánlivě absolutně nesourodý crossover a zazpívat si s Heidi Janků duet na hudbu Cocotte Minute? Navíc nás mile překvapila. Ukázala, že má smysl pro černý humor a z nabídnutých skladeb si vybrala Holka mojí holky“ vysvětluje Zeller a záhy dodává: „Premiéra na talkshow zafungovala natolik, že jsme Heidi nabídli repeté na našem koncertě v Lucerna Music Baru. Jsme opravdu rádi, že pozvání přijala.

 

Přestože zpěvačka bude hostem jen pražského vystoupení Cocotte Minute, návštěvníci ostatních koncertů Můj čas tour zkrátka nepřijdou. Pouze na této šňůře parta okolo charismatického zpěváka Zellera prezentuje vzkříšený cover písně Můj čas. Ten byl původně nahrán na desku Proti sobě jako funny bonus a až do letošního turné ho skupina zahrála live jen jednou. Až teď nadešel jeho čas. Podruhé a naposled.

 

COCOTTE MINUTE – MŮJ ČAS TOUR 2013


Druhá část:

13.4. Olešná u H. Brodu – Kulturní dům

17.4. Praha – Lucerna Music Bar

19.4. Teplice – teplické beatování

20.4. Roudnice nL – klub Renda

27.4. Valdice – kulturní dům

 

Holka mojí holky feat. Heidi Janků (live Palác Akropolis):

 

Více na www.cocotteminute.org