Akropolis Multimediale zmapoval Cocotte Minute a The Prostitutes!

Již v pořadí osmý ročník festivalu Akropolis Multimediale, který je zaměřen na nové umění v žižkovském Paláci Akropolis měl pro tentokrát na programu videomapping. Festival byl nabitý i na hudební zážitek českých kapel a to Cocotte Minute a The Prostitutes. Každý byl zvědav jak tato akce dopadne a členové  obou skupiny slibovali, že se bude jednat o jedinečný zážitek a to také dodrželi…


Atmosféru z jedinečného festivalu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.Den první 19.10
V pátek se na podiu předvedla kapela Cocotte Minute. V přeplněném sálu fanoušky večer odstartovali představením jejich nového videoklipu „Holka mojí holky“.

Nejen pod podiem se během chvilky vytvořila výborná atmosféra díky nedočkavým fanouškům, kteří každou písní o sobě dali více znát. Na pódiu se také objevily tanečnice u tyče a do třetice cellistka, která svým hraním dodala jedinečnou atmosféru. V publiku panovala také skvělá atmosféra za to poté kapela nakonec obdarovala i hudebním přídavkem,  pro které bylo velkolepé představení i tak málo mohli pokračovat do ranních hodin na Malé scéně, kde se chystala afterparty v doprovodu DJs!

 

Den druhý 20.10
Okolo osmé se již v sálu  Akropoli objevil vcelku velký počet fanoušků, kteří nedočkavě čekali na koncert, každý si zabral své místo a prvních řadách začínalo být čím dál méně místa. Tento  večer pro změnu patřil kapele The Prostitutes ! Blikající světla, první odezvy strun.. tak přivítali své fanoušky pro které připravili velkou show. Jak bylo slíbeno – nové songy „Prostitutky“ prokládali těmi staršími především z alba “Hometown Zombie”.
Velká připravená stage na které po celý koncert promítala kapela nejen obyčejné obrázky, ale i také fotografie fanoušků z jejich facebooku profilu. Mezi roztancované fanoušky, kteří si užívali koncert, náhle začalo padat ne malé množství barevných papírků a to se během koncertu opakovalo tak dlouho, až se z podia málem stalo velké kluziště.
Kapela nezapomněla ani na přídavek doprovázený najednou akustickými kytarami a harmonikou. Po koncertě se o zábavu opět postaral DJ.

 

Celý festival byl příjemným a zajímavým, obě kapely připravily skvělou show. Tak snad zase za rok 🙂