Iva Pazderková pokřtila album s „nejdelším názvem na světě“

V neděli 20.listopadu pokřtila v Jazz Docku své nové album zpěvačka, herečka a textařka Iva Pazderková. Jak sama říká, album má nejdelší název na světě, je složen z názvů písniček na celé desce. „Horská Lesní Ekologická Tvá Živá Dospělá Krabičková Smutná Šťastná“ je unikátní nejen svým názvem, ale také obsahem.Písně jsou výrazně autobiografické a odhalují Ivinu nejniternější tvář.

 

Kmotrem desky se stal malý Honzík – syn Jakuba Koháka, kterého si Iva při prvním setkání zamilovala. Roztomilý klučina podobu se svým tatínkem nezapře a stal se, kromě Ivy,  další hvězdou večera.

 

Novou desku a samozřejmě hlavní aktérku Ivu přišli svou přítomností kromě Jakuba Koháka podpořit i Eliška Balzerová nebo komik Lukáš Pavlásek.

 

Album rozhodně stojí za poslech, pohybuje se v žánru alternativního folku a spolupracovali na něm skvělí muzikanti Josef Štěpánek – kytary a aranže, Jaromír Honzák – kontrabas a baskytara, Jan Steinsdörfer – klavír a klávesy, Roman Vícha – bicí. Dále se podílel i Petr Malásek – aranž smyčcového kvarteta Eve quartet, a hostuje zde i Tomáš Klus, který s Ivou nazpíval duet „Tvá“.