Kapela Ghost of You pokřtila v Praze své nové album!

 

Brněnská kapela Ghost of You vydala své druhé album s názvem Black Yoga. Kapela tak odstartovala novou hudební etapu, kde míchají motivy jemnosti ale také zloby. Jako předskokany si vybrali mladou srbskou kapelu, ze které je cítit syrovost a energií.

 

Pop psychedelická kapela Ghost of You pokřtila své nové album s název Black Yoga. Stalo se tak v pátek 16. 3. ve vyprodaném klubu Cafe v Lese. V pátek večer nezazněli pouze nové songy, ale také pecky z druhého alba Glacier and the City, díky němž si kapela v Čechách vysloužila přezdívku český Radiohead. S novou deskou Black Yoga přichází posun k experimentování se  syntákama a se zpěvovými efekty. Nová deska tak dostává nádech lehké melancholie radosti a hněvu.

Po chvíli poslouchání této hudby si začnete připadat jako kdybyste se na chvíli oclitli na koncertu Foals nebo Tame Impala. Tato brněnská partička 4 mladých kluků o svém novém albu Black Yoga tvrdí, že „je to souhrnem křehké hudby a energie“. Nutno také zmínit, že brňákům předskakovali srbští Repetitor, kteří večer zahráli v rámci svého turné po Evropě. V kapele dominuje vysoký mlaďoch, co zpívá Nirvánu, akorát s tím rozdílem, že se zpívá v srbštině a místo Davea Grohla a Krista Novoselica si to na bassu  a bicí válí dvě mladé sexy holky, co pod tričkem nemají podprdu. Díky hutným zvukům kytary, basy a bicích jste se chtěli hýbat za každou cenu, i přesto, že jste absolutně nerozuměli, o čem to ten člověk vůbec zpívá, protože to všechno bylo v srbštině.