Grape Festival odhalil první jména!
15.8.2014
16.00
16.8.2014
16.00

Slovenský Grape Festival chytá již pátý ročník, akce opět proběhne na letišti v Piešťanech a bude se konat ve dnech 15 – 16. srpna !

 

Mezi prvními vlaštovkami se zahraničními interprety se objevily například Klaxons z Velké Británie! Indie Rocková kapela na letošní jaro plánuje vydání nového alba, které určitě zazní na festivalu. Další, kdo stojí ze zmínku, je dupstepová hvězda a DJ Flux Pavilion, který pochází také z ostrovů.

 

Nezapomnělo se ani na české interprety, a to především na jedničku z tanečních kapel Skyline, kteří na koncertě dokáží vytvořit jedinečnou a energickou atmosféru! Minulý rok vydali nové album, které rozhodně stojí za poslech.
Jako další mladá indie-rocková kapela No Distance Paradise z Olomouce. Na svém kontě mají sice jedno album, které ale vybudovalo fanouškovskou základnu a sklidilo vřelý ohlas.

Dále se představí například: The Feud (uk), Tichonov (cz), The Prostitutes (cz), Rangleklods (dk), Le Payaco (sk), Korben Dalas (sk), Malalata (sk), a mnoho dalších!

 

Lineup je teprve na začátku a další jména se budou postupně doplňovat. Nové informace čekejte brzy!

„Ze zahraničí přibude ještě zhruba deset interpretů a z domácí a slovenské scény ještě představíme minimálně dalších třicet účinkujících,“ doplňuje Trstenský.