Maloskalská noc aneb hudební festival v Malé Skále!
7.6.2014
12.00
12.00

Minulý rok jsme se s tímto jednodenním hudebním festivalem, kde se vystřídala celá řada hvězd, nejen české hudební scény, mohli setkat vůbec poprvé. Zahájením prvního ročníku tohoto festivalu se snažili pořadatelé navrátit k tradicím a i přesto, že účast byla malá, byl tento festival vytříbený a oslovil všechny, kteří se ho účastnili. Spokojenost byla vyjádřena jak ze strany účastníků, tak ze strany pořadatelů ☺!

 

Rok se s rokem sešel a pro nás je již připraven druhý ročník tohoto jednodenního rodinného festivalu, kde nás opět čeká nejen spoustu hudebních interpretů, ale také různé doprovodné programy, které jistě zaujmou a pobaví nejen vás, ale především vaše děti.

 

Co se týká hudební scény, účast přislíbily skutečné hvězdy české i slovenské populární hudby a je jisté, že se máme na co těšit. Jako hlavní hosté festivalu vystoupí slovenská skupina NO NAME, „naše“ ANETA LANGEROVÁ, ale také například MICHAL HRŮZA a KAPELA HRŮZY, JIŘÍ SCHMITZER, DOCTOR PP nebo skupina MANDRAGORA.

Mezi doprovodnými akcemi, kterým se přizpůsobuje dramaturgie, se letos můžeme opět těšit na NECKYÁDU na řece Jizeře, které budou nejen pro děti, ale pro celé rodiny, velká dětská herní zóna, malování na obličej, skákací hrad a mnoho dalších.

Pořadatelé samozřejmě slibují kvalitní výběr všech druhů občerstvení, stálou službu a dokonce i kojící koutek.

 

Festival se koná 7.6. 2014 a to v lokalitě Českého ráje na Malé Skále, kde nás mimo slibované akce a koncertů jistě mile překvapí prostředí Českého ráje a oslnivá přírody, která se nám nabízí. Ve spojitosti s tím vším se nám naskýtá nezapomenutelný zážitek, který můžete prožít buď sami nebo s přáteli, ale především se svou rodinou a malými dětmi.

 

Předprodej vstupenek byl zahájen již 1. listopadu 2013 a nyní je možné je zakoupit za zvýhodněnou cenu 390,- CZK v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticket-atr, Ticketstream a E-vstupenka.