FOTOREPORT: E!E a  Krucipüsk v Plané nad Lužnicí!

V pátek 24.2. v sokolovně v Plané nad Lužnicí se krátce po dvacáté hodině začínají ozývat první tóny od legendární táborské kapely Sobi20, kdy v sále už postávají desítky lidí, který sem dneska dorazili, aby si nenechali ujít hity i této kapely. Po pár písničkách už i pár příznivců začalo před pódiem tančit a pogovat a jeden tanečník předvedl i ukázkový kotrmelec. Skupina Sobi20 si střihla i jeden hiphopový song společně s duem Jay a Adie. A po písničce s názvem Pepř se s publikem za potlesku loučí.

 

Po nich na pódium přichází kapela E!E, která bude i své samostatné turné k 30ti letému výročí s deseti zastávkami na které své příznivce také nepozapomněli pozvat a hned svou první písničkou dostává fanoušky do varu a hloučky lidí se posouvají více dopředu, před pódiem je živo po celou dobu jejich vystoupení, vepředu to hodně ožilo, poguje se tam a poskakuje a přidává se víc lidí a je vidět, že i sokolovna se celkově ještě více naplnila. Před písničkou Číro se zpěvák Petr Řehoř podivuje, že v publiku nevidí žádné pořádně postavené a barevné číro a spouští tedy alespoň tento hit. Publikum si kapely užívá a spoustu hitů zpívá s nimi a je vidět, že je kapela baví a nechtějí, aby nastal konec jejich vyhrazeného času, ale i ten musel jednou přijít a tak se kapela za bouřlivých ovací loučí.

 

Po krátké přípravě už, ale na pódium přichází hlavní kapela tohoto večera a to kapela Krucipüsk a začíná svou zhruba devadesáti minutovou show hitem Druide! A pódium to odmění pískáním a tleskáním. A tak hned jedou další pecku za peckou, aby během své show stihli zahrát co nejvíce svých hitů z doposud vydaných alb, zazněli písničky jako například Aeronehet, Musim do Mexika, Boombay, La muerte!, Cirkus dneska nebude, Criminal a spoustu dalších. Při písničce Ahoj nám Tomáš Hajíček představil celou kapelu. Během svého vystoupení nezapomněli ani na ty co už mezi námi nejsou, kteří kdysi byli s kapelou spojeni a věnovali i jim jednu písničku. Z nového připravovaného alba bohužel, ale nepředstavily žádný song. Po poslední písničce Pohodex si publikum vyžádalo přídavek a tím byla hitovka Láska je kurva, který nechal z počátku zpívat Tomáš hlavně publikum. Po tomto přídavku se kapela s publikem rozloučila a všichni se pomalu vydali do svých domovů.