Hudební portál Plzeňské kapely oslaví 3 narozeniny
11.3.2017
19.00

 

Plzeňské kapely. cz oslaví v divadle Pod lampou své již 3 narozeniny. Stane se tomu tak v sobotu 11. 3. 2017. Slavit budete moct se skupinami  V3ska, Rambanbám, Chuan pedro rodrigues a Provokace bez legrace.

 

Přijďte oslavit 3 narozeniny s Plzeňskými kapelami a podpořit tak jejich úsilí. O hudební rozptýlení se postarají následující kapely.

 

Veselá, energická a mnohočlenná partička ze Stoda ve stylu ska s prvky punku a reggae, tak to je V3ska, která přijede s jejich „cirkusem“ a rozvernou náladou rozvlnit vaše boky.  Na tento hudební způsob funguje také hudební společnost Rambanbám z Chlumčan, která vás určitě také nenechá „chladnými“ a díky mnoha různorodým hudebním aparátům si užijete „skočnou“ show.

A „jako psů“ je členů taktéž ve skupině Chuan pedro rodrigues. Strašická parta, na kterou můžete také „rozjet taneční kreace“ a protočit v kole tak nějakou z dam (nebo naopak smělé dámy mohou vyzvat nesmělé pány) na rock ’n’ roll. Rozhodně zvolte vhodné obutí, jelikož tohle bude nejspíše protančený celý večer, kterého se také zúčastní punk rocková kapela Provokace bez legrace z Rokycan, v níž na akordeon hraje samotný majitel portálu, který nás provede celým večerem.

 

Jak už bylo řečeno, jsou to narozeniny a narozeniny vyžadují vždy řádnou oslavu a to nejde bez pořádného publika. Proto dorazte 11. 3. do divadla Pod lampou. Začátek hudební produkce začíná již v 19h tak „neusněte na vavřínech“, protože narozeninová párty bývá vždy v plném proudu a letos se máte opravdu na co těšit.

https://www.youtube.com/watch?v=8nqYoybLKQU