Krucipusk E!E a Sobi 20 v Plané Nad Lužnicí
24.2.2017
20.00

Známá partička z kapely Krucipüsk v čele s Tomášem Hajíčkem udělá radost svým fanouškům v Plané nad Lužnicí, kam 24.února dorazí společně s E!E a táborskou legendou SOBI20.

 

Krucipüsk, kteří jsou na naší hudební scéně už 26let, nám do žil vpustí nejen průřez svou tvorbou, včetně svých zásadních hitů, ale snad nám tato partička představí i nějakou tu novinku z připravovaného alba, které už má dáno jejich oblíbené datum pro vydávání CD a LP (v tento datum vyšli už Rodinnej diktát, Boombay, TINTILI VANTILI), toto album tedy spatří světlo světa 1.11.2017 a ponese latinský název „SINE AMORE NIHIL“.

Punková kapela E!E, krom toho, že vystoupí společně s Krucipüsk chystá své jarní turné E!Ečko2017, které bude mít deset zastávek a bude ve znamení 30ti let E!E. Na tomto turné společně s nimi vystoupí také kapela The Fialky a na tři největší akce sebou vezmou i kapelu Nežfaleš.

Kapela SOBI20 je táborskou legendou, působící už od roku 2000.

Koncem roku 1999 se zrodil nápad dát dohromady kapelu z kamarádů, které už nebavilo vysedávat U zlatého lva furt, ale jenom někdy! A proto vznikla z bývalých kapel Bas bagrbass a Vožumlley formace zatím bez názvu. Dala se dohromady partička lidí, kterejm je spolu dobře, a zkoušet,blbnout a rachotit se začalo v roce 2000 ve složení :

Rosťa – kytara – prodavač zahradní techniky a motorových pil vhodných zejména pro Industrial
Smáža – basa – prodavač zemědělských strojů (milovník rychlých traktorů a pomalých písní)
Peťa – bicí – zvukař
Bába – zpěv – prodavač bazénů (časem by chtěl začít s prodejem saun,tenisových kurtů a golfových hřišť)
Kožík – zpěv – kuchař-zedník (učební obor umožňující postavit si vlastní hospodu,ve které pak může i vařit)

 

Vstupenky jsou v předprodeji na oficiálním předprodejním místě v restauraci Maxim v Plané nad Lužnicí a přes SMS ticket.