Na Rock Párty v Sokolovně Kařez vystoupily kapely Atheist´s Faith, Enormic a Bugr Rock

Sobotní večer 11. února 2017 patřil v Kařezu u Berouna příznivcům rockové muziky. Na pódiu místní Sokolovny zde proběhla akce s názvem Rock Párty a to jako první hudební počin nového provozovatele – Stanislava Sase.

 

O rozjezd večera se postarala skupina Atheist´s Faith z Hýskova u Berouna, založená v létě 2014. Od svého vzniku má Atheist´s Faith na svém kontě CD s názvem „Sen“ vydaného 2016, ze kterého servírovala svým fanouškům zpěvačka Míša ne jednu oblíbenou skladbu. V závěru svého vystoupení představila i z brusu novou píseň – V černých tmách.

 

Další vystupující, mladá křivoklátská parta Enormic, přispěla k dnešnímu večeru svojí dávkou punkrocku. Její fanoušci sice nedorazili v plném počtu, přesto o sobě nechali na sále slyšet a bouřlivě se domáhali přídavku po odehrané poslední skladbě. I když je Enormic ještě relativně mladá kapela, přesto má za sebou vydání prvního CD v roce 2015 s titulem „Po svým.“

 

Krátká přestávka na výměnu aparatury a na pódium, za potlesku svých fandů, přichází vyvrcholení sobotní Rock Párty. Nastupuje nižborská kapela Bugr Rock. Její vznik je datován k roku 1984 a od té doby prošlo touto partou mnoho muzikantů. V současné sestavě – Petr Matějka kytara, Vlasta Kořínek kytara, Pavel Mašek basa, Pavel Matějka bicí a Libor Anýž zpěv, předvedli obdivuhodný výkon. Publikum provedli průřezem jejich dlouholeté hudební práce korunované dvěma CD – „Hej kámo“ a „Než odkvetem“.  Jejich hitovky, jako Chci tě baby, Útěk či Mistr kat, si přišli zazpívat snad všichni, kteří se v té chvíli na Sokolovně nalézali.

 

Dnešního večera se, bohužel, nezúčastnila avízovaná hořovická partička Tenemit z důvodu onemocnění člena kapely.