Festival Loco Madness už tuto neděli se The.Switch!
29.5.2016

Streetový festival LOCO MADNESS Vol 2. se narodí a na rok znovu zhyne tuto neděli 29.5.2016. Kapely zahrají v pražském klubu Cross uvnitř i venku, pokud to počasí dovolí. Akce začne už od 14 hodin a potáhne se do půlnoci. Hodně důležité je, že je akce zdarma, takže na pivo zbyde mnohem více kaček. Mnohem důležitější je obsazení festivalu. Můžete se těšit na The.Switch, Bethrayer, Stroy, Satisfucktion a další.

Tento rok tu máme skvělého headlinera kapelu The.Switch, kteří jsou na české klubové scéně již nyní velkou legendou. Před několika dny se vrátili z USA,kde natáčeli svoji novou desku a záběry do nového a originálního dokumentu o této kapela, která brázní podia už od roku 1996!

 

Další pecka jsou budějovičtí Satisfucktion, která je nadupaná neméně než headliner minulého ročníku Atari Terror. Né nadarmo zpěvák Broňa mezi těmito dvěmi kapelami jako vokalista pendluje. Když jsme u let založení, tak Satisfucktion sahají až do roku 1991. Nářez, těšíme se!

 

Kapela Stroy. Jak bychom kapelu originálně představili!? Kapela teď jede jako namazaný blesk, takže o ní každý ví vše. Milda Meier šlape stále spolu se Stroy s kapelami Dymytry a svým projektem Drumming Syndrome, a spolu s lídrem Michalem Skořepou nyní vystupuje na postu basy Marek Bero Haruštiak. Kdo neví, tak Marek s kapelou hrál již v jejích úplných začátcích. Možná jemná pelčka, za kterou snad nedostaneme sekec je, že kapela Stroy se měla původně jmenovat Kraken Exit. Tahle energie vám zvedne ruce nahoru.

 

Bethrayer je zhmotnění hudební síly. Tahle kapela z Kojetína vás svým zvukej jistě překvapí! Akci začou od 15 hodin kapela Censorshit, dále potom F.A.King, s novým zpěvákem, a skvělí E.O.S. který hrajou prostě skoro jako Sepultuuura!…

 

Venkovní stage:
DJ 14:00
CENSORSHIT 15:30
F.A.KING 16:30
BETHRAYER 17:55
E.O.S 19:10
THE SWITCH 20:30
Vnitřní stage:
SATISFUCKTION 22:00
STROY 23:05

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/945922665449338/