LOCO MADNESS, tentokrát s Hazydecay!
22.5.2014
20.00
20.00

LOCO MADNESS – Praha, Cross klub – Plynární 12,

čtvrtek 22.5.2014

ZDARMA

Hazydecay + Loco Loco + Censorshit

 Afterparty: Selektor Boldir + Red Meat

 

Kapela Loco Loco, která se jisto jistě šroubuje v žebříku naší klubový scény stále výš, připravila další masakrální LOCO MADNESS akci v pražském klubu Cross.

 

Tentokrát na mejdan přijedou olomoučtí Hazydecay, kteří Vám naservírují pestrý a energický HC metal. Po několika měsíční pauze kluci znovu naskočí na prkna a rozproudí jejich energickou show v čele se skvělým Adamem B. Sychrowem v čele. Skvěle sekavý kytary a řinčivá basa se skvělým soundem. Kluci jsou profesionálové a určitě se o tom budete moci v Crossu přesvědčit.

 

Kapela Loco Loco tento rok načala svou třetí koncertní sezónu a po vydání debutu „Zvedni prdel“ a odehraném stejnojmenném tour po republice chystá pomalu nový materiál, který by rádi vydali na konci roku 2014. Locotí ragga rock hop screamo styl, jak se rádi neradi škatulkují, je jistě neotřelí a na koncertech vyvíjejí vždy nemalou energii k tomu, aby posluchači prdele opravdu zvedali J Před pár dny si zahráli jako support kapele Dog Eat Dog a na koncertech i jednu skladbu od tyhle americký bandy zahrají.

 

Západočeská kapela Censorshit přináší porci „moderně“ znějícího hard core-rap metalu, tu a tam vkusně okořeněného samplovanými vsuvkami a něco málo nu metalu.

 

www.locoloco.cz

www.hazydecay.com

www.bandzone.cz/censorshit

 

Facebook: https://www.facebook.com/events/578989038863368