The.Switch – Návrat ke kořenům!
2.4.2013
20.00

autor: Martina Stejskalová

 

Kapela The.Switch, která se na české scéně pohybuje už od roku 1996, se rozhodla uspořádat pro své fanoušky retro koncert. Tato netradiční akce plná vzpomínek a úplných začátků kapely se uskuteční 2. 4. 2013 v pražském Paláci Akropolis. Krom hlavních hvězd večera se můžete ještě těšit na slovenskou bandu Head2Down.

 

Jak uvádí Sthepa, nápad na takovýto koncert se zrodil přibližně před půl rokem. Switcháci byli požádáni, aby zahráli koncert s minimálními náklady. To pro kapelu znamenalo zanechat vybavení ve zkušebně, naskákat do osobáku a zahrát starý věci jen v původní sestavě. Koncert bavil nejen samotnou kapelu, ale i přítomné posluchače. Proč to tedy nezopakovat…

 

A na co se teda v akráči těšit? No to je přece jasný! Kluci zahrají všechny starý pecky. Za poslední týden na svém facebookovém profilu masírují chuťové pohárky nejednoho fanouška. Songy jako K!mono, Konec, Závoj, M.A.D. nebo jemnější LOVEina a mnoho dalších se rozduní akráčem až k jeho základům.

 

Tuhle akci si rozhodně nechcete nechat ujít. Prozatím je totiž stanoven jen jeden termín, a zda se tenhle výjimečný koncert bude někdy opakovat, ví zatím jen kapela.

 

Start akce je naplánovaný na 19:30 ve velkém sále. Lupení seženete v předprodeji přes smsticket za 160kč a nebo pak v Paláci Akropolis za 200kč.

 

Odkaz na předprodej:
http://www.smsticket.cz/akce/1160-the-switch-back-to-the-future.aspx

Odkaz na facebook událost:
https://www.facebook.com/events/358074874306045/

Odkazy na kapelu:
http://www.facebook.com/theswitchczech
http://bandzone.cz/theswitch