TIME SWITCH (nový projekt bývalých členů N.O.H.A.) 14.4. v Rock Café!!!
14.4.2012
20.00

foto: promo_archiv kapely_TIME SWITCH

TIME SWITCH (DE/ES/UK, feat. Minerva Díaz Pérez a Mike Romeo, )

& Support: GADJO.CZ & JAM SOUND SYSTEM (CZ)

Rock Café 14/04/2012 od 21.00

(330,- + poplatky/předprodej v Rock Café a síti Ticketstream, 390,- v místě)

TIME SWITCH

je zcela nový projekt, který se vynořil z bývalých členů kapely N.O.H.A., v čele s jejich klenotem Minervou Díaz Pérez (Tu Café, Dive In Your Life, Pijama …). Tento mezinárodní kolektiv, který za posledních osm let nasbíral rozsáhlé zkušenosti z nonstop koncertování a cestování po celé Evropě, se nyní dal dohromady s novým hlasem z Londýna a založili novou kapelu!

Z tohoto dalšího vynikajícího hudebníka ve své nové sestavě jsou nadšeni: Mike Romeo! Jeho karibské kořeny (ze Sv. Vincenta a Grenadiny) se hladce spojují s londýnským vlivem. Díky tomu, že vyrostl v britské hudební „mecce“, propojuje své kořeny s výchovou v aktuální zcela individuální valící se styl.

TIME SWITCH propojují vokální linky Minervy s masivními beaty pod nimi, nechávájí splynout drum’n’bass s reálnými strukturami písní nad tímto vším. Zůstávají věrni svým základům v oblasti zlomených beatů, odvážné elektroniky a flirtování s prvky různých kultur, ale posouvají je na další vyšší úroveň!

Když kapela začne hrát, aktivují „časový spínač“ a přivádějí publikum do jiného vnímání času, do časového pásma bez stresu a napětí, ale se spoustou basů a elegance.

Bok po boku těchto 5 hudebníků tvoří výbušnou chemickou reakci. A s touto energií pracují v současné době na novém albu, které vyjde, až dny opět začnou být horké.

TIME SWITCH jsou:

MINERVA DÍAZ PÉREZ (zpěv)

MIKE ROMEO (zpěv)

JOCHEN EICKENBERG (klávesy)

TIM RASHID (basa)

TOBIAS BELKER (bicí)

Buďte u toho a nenechte si ujít hodinu zrození této kapely, až vám nabídnou první ochnutnávky z nově příchozího alba, které budou samozřejmě promíchány se spoustou jejich známých skladeb, a to v podobě silnější než kdykoliv předtím!