Den Sv. Patrika s Tata Bojs!

Ulice Dlouhá se opět po roce zabarvila do zelené v rámci globální oslavy Sv. Patrika. Roxy, klub 2. patro, NOD nebo Beer Muzeum alias Embrace Bar, všude čekaly Jameson drinky a spousta skvělé zábavy!

 

Do Roxy dorazilo spoustu návštěvníků a koncert Tata Bojs byl den předtím už vyprodaný. Každý se těšil na něco dokonalého. Nadšení ze mě spadlo hned u šaten, kde se tvořily obrovské fronty.

 

Během chvíle to byl ten čas, kdy se celá hala zhasla a za ohlušujícího potlesku fanoušků se spustil koncert kapely Tata Bojs. Pak následovala všemi známá Attention aux hommes, Horká čokoláda z nejnovější desky.

Na koncertě zahráli pecky jako Světová, Šťastnější, Opakování, Ecko echo… U songu „Filmařská“ se opět ujal vedení frontman kapely Milan Cais s kamerou a natáčel sebe, ostatní členy a fanoušky. Záběry se přímo promítaly na obrazovku za kapelou.

 

Po dlouhé době se kluci těšili na zahrání jejich písně „Toreadorská otázka“ kterou ve zkušebně zkoušeli, jenže živá verze nedopadla podle představ – rozkopané bicí na podiu, které se po skoro celou dobu frontman snažil dát opět dohromady. Fanoušci tuto situaci vzali s humorem a Tata Bojs podporovali alespoň potleskem.

Po odehrání songu se nedařilo dát bicí stále do pořádku, tak alespoň Mardoša s vtipem zrekapituloval odehrané songy večera a pokračovalo se dál! Nakonec si fanoušci od Tata Bojs vysloužili pár přídavků!

 

Jako vždy se jednalo o energetické vystoupení této pražské formace které publikum miluje.

Následně se v Roxy a celé dlouhé ulici o zábavu postaral neskutečný počet DJs až do samého rána.

 

Fotogalerie