JAMESON ZONE s Tata Bojs OPĚT V PRAZE!
16.3.2013
20.00

JAMESON ZONE V DLOUHÉ – oslavy Jameson St. Patrick´s Live Celebrations

Místo akce: klub Roxy, Dlouhá ulice, Praha 2

Datum akce: v sobotu 16. března, 2013

Hlavní aktér: TATA BOJS

Předprodej vstupenek: ticketpro.cz – cena vstupenek 180,- kč

 

Předběžný line-up:

DJ Bidlo

DJ Fatty M

DJ Lumiere

Tata Bojs

Irská kapela The Riptide Movement – ještě bude potvrzeno

 

Každá příležitost k oslavě je dobrá. Tím spíš, je-li tou příležitostí sympatický Irský svátek Sv. Patrik, který s radostí přijímají za svůj lidé po celém světě. I Praha se v letošním roce zapojí do celosvětových oslav Jameson St. Patrick´s Live Celebrations v JAMESON ZONE v Praze v Dlouhé ulici. A stejně jako loni, kdy nebylo v pražském Roxy klubu k hnutí, rozjede se český mejdan v Irském stylu – na ulici i v klubu. Hlavní pódium Jameson St. Patrick´s Live „Naší vizí je připravit milovníkům irské whiskey Jameson perfektní party, aby si den sv. Patrika opravdu užili,“ říká Howard Southern, mezinárodní marketingový ředitel Irish Distillers Pernod Ricard.

 

Hlavním hostem scény v Roxy klubu bude opět skupina Tata Bojs, která v Dlouhé ulici odehraje svůj letošní první jarní koncert. Populární alternativní česká kapela, která letos oslaví 25 let společného hraní to umí pěkně roztočit! Přijďte si poslechnou partu, která za své Nanoalbum získala hned čtyři zlaté anděly! Atmosféru dotvoří řada špičkových DJs, mezi nimi například DJ Fatty M, DJ Lumiere a jeden ze základních pilířů taneční scény DJ Bidlo, který už dvacet let táhne do klubů tisíce fanoušků housemusic. Jeho house sety znají lidé téměř po celém světě. DJ Bidlo se vrátil po několika letech z USA, což potěší všechny jeho fanoušky na domácí scéně. Oslava sv. Patrika vás se bude konat na více místech v Dlouhé ulici, například Beer muzeum, kde pro vás bude hrát živá hudba (kytarista) a můžete potěšit své chuťové pohárky lahodným tastingem stařené whiskey Jameson. Dále se můžete těšit na legendární 2. patro nebo alternativní Nod.

 

A protože 17. březen je skutečně velkým dnem pro všechny Iry, ke svým tradicím se hrdě přihlásí i lahev irské whiskey Jameson, která pro tuto příležitost oblékne speciální etiketu z dílny Davida A. Smith. Světoznámému návrháři se na etiketě podařilo zachytit slavnostní náladu v tradiční zelené, která je pro sv. Patrika i pro značku Jameson charakteristická.

 

Jestli se i Vy chystáte obléci na sv. Patrika do zeleného, záleží čistě na vás, každopádně ale v sobě můžete v tento den zkusit probudit dřímajícího Ira a přijít oslavit starodávný svátek na svěží moderní party!

 

Začínáme 16. března v pražském Roxy, takže 17. březen přivítáme o půlnoci a vychutnáme si ho již od prvních minut. http://www.jameson.cz/web/j-zone-indexhttp://www.facebook.com/jameson.cz

 

www.jameson.cz

Link na report – loňský ročník!