Jameson Young Talents aneb Jameson hledá nové talenty!

Jste hudební skupina, DJ nebo netradiční hudební seskupení na začátku své kariéry? Hrajete rock, pop, funky nebo máte vlastní styl a umíte to rozjet na klubové scéně? Chcete si zahrát na největší oslavě svátku Sv. Patrika v Čechách?

 

Máte jedinečnou příležitost!

 

Každý talent potřebuje dostat šanci a Jameson Vám ji dá! Zúčastněte se naší soutěže a zahrajte si na Jameson Zone v Praze již letos v březnu! Ti nejlepší z Vás dostanou příležitost zahrát na nejnavštěvovanější oslavě sv. Patrika v Čechách už 16. března v pražském klubu 2. patro. Více informací, včetně přihlášky najdete na www.jameson.cz

Zkuste své štěstí a třeba se zazelená právě Vám!

 

V loňském roce se tato akce setkala s mimořádným zájmem! Hrálo se na čtyřech pódiích – Roxy, klub 2. patro, NOD, Beer Muzeum aka Embrace Bar.

Vystoupilo 5 kapel v čele s Tata Bojs, Navigators a irskými The Riptide Movement, zahrálo 15 DJs a zazpívalo 7 zpěvaček a zpěváků.

 

Jak na to?

Přihlaste se na www.jameson.cz a vyplňte formulář.

 

Co k tomu potřebujete?

Mp3 vaší tvorby (max. 60 minut), link na Facebookovou stránku vaší kapely, foto vašeho hudebního seskupení, technický rider, stage plan a link na vaše vystoupení na Youtube (není však podmínkou).

 

Vyplňte vaše kontaktní údaje!

Kontakt (telefon, emailovou adresu), město, kde vaše kapela působí a datum narození všech členů kapely.

 

Podmínka!

Všichni členové hudební formace musí být starší 18-ti let. Více informací najdete na: www.jameson.cz

 

Dokdy se můžete přihlásit?

Soutěž probíhá od 19. 2. do 3. 3. 2013.

 

Kdy budete znát výsledek?

Porota, která je složena ze zástupců českého teamu Jameson, agentury m-ocean a Bandzone.cz, oznámí vítěze už 11. 3. 2013!

 

Co můžete vyhrát?

Dvě vítězné kapely získají příležitost zahrát si na Jameson Zone na stage v klubu 2. Patro

Karton limitované edice Jameson Irish whiskey!

Částku na pokrytí nákladů spojených s vystoupením 5000,- Kč

PR podporu – TZ včetně rozhovoru s kapelami na serverech jako například Musicserver.cz, Techno.cz, Doklubu.cz, poslouchej.net, iReport.cz a podpora na www a FB stránce Jameson.