Den svatého Patrika s Tata Bojs!

V sobotu 17. března 2012  proběhla v centru Prahy JAMESON ZONE, kde vystoupilo mnoho kapel a DJs. Dění bylo v celé Dlouhé ulici – klub Roxy, Klubovna 2. Patro a Embrace bar. Jednalo se o globální párty, kde probíhal i přímy přenos v klubu Roxy přímo do centra dění – Dublinu.

 

Headlinery večera na této akci byli především: Tata Bojs, Navigators, Unifiction, The Doors Revival a DJs: Loutka, Bidlo, Robot, Dan Cooley a mnoho dalších vystupujících. Na oslavě sv. Patrika nesmělo chybět ani pár zahraničních hostů, a to rovnou z Irska – kapela Riptide Movement a také irský DJ Aidan Kelly.

 

Bohužel jsem stihla dorazit až na začátek koncertu Tata Bojs, tak máme pro vás menší fotoreport z vydařené akce.

 

Kapela si před pár dny odnesla několik ocenění z 20. ročníku ankety Žebřík 2011. Jejich koncerty jsou vždy nejen hudební, ale i vizuální zážitek a tak ani tentokrát kapela nezklamala své fanoušky. Musím se přiznat, že tento jejich koncert byl pro mě snad jeden z nejlepších vystoupení, které jsem za poslední dobu viděla. A z výrazů ostatních účastníků se domnívám, že byli stejně uchváceni jako já. Bylo vidět, že publikum se na Tatabojs těšilo, protože si to neskutečně užívalo a „pařilo“, jak jen to šlo.