Vimperská Rockpárty pokračuje šťastnou sedmičkou
6.4.2013
19.00

Ačkoliv to tak zatím moc nevypadá, před několika dny se ze zimního spánku probralo jaro. To je mimo jiné předzvěstí toho, že se opět blíží jarní pokračování vimperské Rockpárty, která se bude konat 6.4. a půjde o celkově už o sedmé pokračování tohoto tradičního koncertu.

 

Headlinerem této akce, jež se jako vždy koná v sále hotelu Zlatá hvězda ve Vimperku, bude všem dobře známá kapela Wohnout. Ta před dvěma lety vydala CD „Našim klientům“ a v loňském roce absolvovala například společnou tour s již legendární skupinou Tři sestry.

 

Další partou, která se ve Vimperku představí, jsou pražští Dirty Blondes. Ti své album nazvané Don´t be a Pussy vydali v loňském roce a kromě českého turné s Pipes and Pints objeli společně se švýcarskou kapelou Bitch Queens velkou část západní Evropy.

 

Jako třetí se představí další z pražských skupin – Stay Subway. Tato pětičlenná parta v loňském roce zaujala především singlem The One, ke kterému natočila také videoklip, jenž byl k vidění mimo jiné i na MTV.

 

Vzhledem k tomu, že se koncert koná přímo v hotelu, je možné získat i ubytování za výhodnější cenu. Pro více informací kontaktuje Šimona Blaschka na 721 410 799.

 

http://www.facebook.com/RockpartyVimperk

FB event: http://www.facebook.com/events/485659804818794/