Vimperská Rockpárty láká na Vypsanou fiXu!
20.10.2012
9.00

Před dvěma a půl lety se několik studentů vimperského gymnázia rozhodlo, že zkusí uspořádat svůj první koncert. A výsledek? Již tuto sobotu se uskuteční šesté pokračování této akce, kterou nazvali Rockpárty! Akce si za tu dobu získala početnou skupinu fanoušků z celého jihočeského kraje, někteří dokonce přijíždí i z Prahy a dalších vzdálených míst.

 

Headlinerem Rockpárty 6 bude všem dobře známá Vypsaná fiXa, která se vimperskému publiku představí opět po roce a půl. Od svého posledního vystoupení kapela stihla vydat CD Detaily a podílet se na filmu Čtyři slunce.

Jednu z největších hvězd české hudební scény doprovodí v Německu čím dál známější First Class Ticket. Tato pětičlenná punk-rocková parta sbírá jeden úspěch za druhým-jejich píseň Last Train byla vyhlášena hitem celého MySpace a zahráli si například na festivalu Chiemsee Rocks, odkud pochází i toto video.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=dHNhOKVqKDs&feature=related

 

Celý večer zahájí českému publiku dobře známá Civilní obrana, která v letošním roce vydala nové CD Loterie, zahrála si například na festivalu Votvírák a dokonce uspořádala i svůj vlastní s názvem Houkání.

Kromě hudební produkce je pro návštěvníky připraven i doprovodný program v podobě facepaintingu, který již tradičně provozuje Edita Gollová.

 

Více informací můžete najít v oficiální události:

http://www.facebook.com/events/336237656464941/