VYPSANÁ FIXA VYPOUŠTÍ PRVNÍ OCHUTNÁVKU Z NOVÉ DESKY!

Vypsaná fiXa-energie ze San Piega. Márdi, Mejla a Pítrs. Styl? Podle kapely směs melodie, energie, hluku a občasné psychedelie vzniklé z koncertního jamu. Pardubická formace však také neodmyslitelně patří k hudebním velikánům české klubové scény, kteří mají za svou dlouholetou existenci nespočet odehraných koncertů a vydaných alb.

 

A právě úplně nejnovější album s názvem „Krásný smutný den“, spatří světlo světa 7.3.2014. O způsobu vydání kapela zatím mlčí, avšak podle spekulací vedených na oficiální FB události: https://www.facebook.com/events/415840191880343/ lze předpokládat, že deska bude ke stažení za určitý nebo dobrovolný poplatek.

 

Od včerejšího dne mohli všichni příznivci a fanoušci Fixy ochutnávat první skladbu, nesoucí totožný název jako samotné album. ,,Protože je dneska pěkně, protože nenápadné „snadužpředjaří“ dokonce nabízí sluneční svit a miniaturní ohřev našich tělesných schránek a taky protože si to někteří z vás určitě přejí, rozhodli jsme se,  že vypustíme první ochutnávku z nový desky. SI TO UŽIJTE, SVINGUJTE, SDÍLEJTE a hoďte zimu do řeky ☺, „ komentovala vypuštění singlu kapela na svém profilu.