Vánoční koncert rockových legend!
16. prosince proběhl v Příbrami koncert kapel Keks, Turbo a Michala Šindeláře. Celý večer zahajoval po sedmé hodině Michal Šindelář, syn Jiřího Dědka Šindeláře z legendárního Katapultu. Došlo na výběr ze všech sólových alb včetně nejznámějšího hitu Hořely, padaly hvězdy.
 

O několik desítek minut se na pódiu představuje kapela Keks se svými dnes už evergreeny jako Víš, Proč holky pláčou, To se mi líbí nebo Človíček. Diváci, kterých bohužel není mnoho, se baví zpívají a tančí. Keks dohrává svůj koncert v dobré náladě a diváci je při odchodu z pódia odměňují potleskem.

 

Kolem desáté hodiny se na pódiu objevuje rocková legenda Turbo v čele s Mírou Chrástkou a rozjíždí svojí šou plnou známých hitů které si s Turbem zpívá většina návštěvníků koncertu. Ani po 35 letech neztrácí Turbo nic ze svého nasazení a perou do lidí většinu svých rockových pecek jako Hráč, Přestáváš snít, Láska s pasáží, Kdo z nás je vinný. Jako jeden z přídavků přichází největší hitovka Chtěl jsem mít, a to už si zpívá doslova každý, kdo zavítal do příbramské volejbalové haly. V půl dvanácté se Turbo loučí a Vánoční koncert rockových legend končí.

 

Celá akce byla hezkým vánočním dárkem pro příbramáky kterých nepřišlo mnoho což je škoda, protože kapely jako Keks a Turbo se v Příbrami nevidí každý den. I tak kapely předvedly perfektní výkon, za což jim patří dík a snad zase někdy v Příbrami na viděnou!