Aneta Langerová zakončila dvouleté úspěšné turné ve Foru Karlín!

Dva roky Aneta Langerová objížděla kluby, kulturáky a velké sály se svým turné Na radosti. Turné vyvrcholilo v pražském Foru Karlín 17.12. Stejně tak jako Langerová, tak i turné se během dvou let trvajícího turné vyvíjelo a dosahovalo stále lepší úrovně jak hudebně, tak i vizuálně.

 

Do tmy proniká modrý reflektor a osvětluje klávesy, za kterými sedí Aneta. Během první písně se postupně odkryla celá kapela. Tak začal večer ve Foru Karlín. Během sólových vystoupení houslistů, kteří doprovázeli Langerovou, padali přítomným brady dolů. Nádherná hudba a texty které mají duši, dozrály společně s Langerovou, která letos oslavila třicáté narozeniny. Během písně Malá mořská víla poprosila diváky o spolupráci se zazpívání sloky: Odpouštím ti zas, jsem dotyk mořských řas. Publikum skvěle spolupracovalo a troufám si říct, že zpěvačka byla dojatá reakcí publika. To že má Aneta hlas jako zvon a při jejím zpěvu praskají skleničky není nic nového. Kromě rock – popu, který jí bezpochyby velmi sedí, nebojí se ani hip-hopu, toho je důkazem písnička Nevěsta. Do starých kolejí se vrátila při písničce Svatá Kordulka, při které se chvěly snad i stěny v sále vzrušením.

Aneta Langerová se dostala do povědomí posluchačů v roce, kdy zvítězila v prvním ročníku Česko hledá SuperStar. Od té doby vydala čtyři studiová alba, dvě živá a DVD Spousta andělů.