Vanilla Sky zavítají do Čech, zahrají v Rock Café!
3.2.2011
20.30

Pamatujete na známý hit od barbadoské zpěvačky Rihanny Umbrella“? Tak to si jistě budete pamatovat i na její rockovější verzi v podání kapely Vanilla Sky. Tito Italové se popvé dostali více do podvědomí touto písní a ještě více parodickým klipem, ve kterém napodobyli právě zpěvačku Rihannu. Vanilla Sky mají na svém kontě i další povedené cover verze popovějších písní, jako například „Lady Gaga – Just Dance“ nebo „Vanessa Carlton – A Thousand Miles“.

httpv://www.youtube.com/watch?v=TvC6VS4Np4U&feature=related

Kapela vznikla roku 2002 a jejich tvorba není pouze převzatá, vydali již několik alb. Písně jsou povětšinou v anglickém jazyce, bývají ovšem i výjimky jako je „Se vuoi andare“. Poslední dvě alba vydaná pod Universal Music nesou název „Changes“ (2008) a „Fragile“ (2010). Právě k poslední desce vyrazila kapela Vanilla Sky začátkem ledna na turné po Evropě. V rámci tohoto evropského tour, zavítají i do pražského klubu Rock Café. Kapela se ukáže českým fanouškům již po čtvrté a to po tříleté pauze. V Rock Café zahrají 3. února. Minulý týden měl premiéru nový videoklip na první singl „Frames“ z nové desky.

httpv://www.youtube.com/watch?v=1omu6a6Hisc

Jako host před kapelou Vanilla Sky vystoupí čeští Criminal Colection ze Vsetína. „Criminálové“ za sebou mají společné turné s kapelou NSOS. Zpěv, který je obstaráván „ze zadu“ jelikož hlavní zpěv obstarává bubeník kapely Tomáš, zajistil kapele postup v soutěži CoffeeBreaks.cz do semifinále, odkud se můžou dostat pomocí Vašich hlasů až do samotného finále.

Kdo: Vanilla Sky, Criminal Colection

Kdy: 3. únor, 20:30

Kde: Rock Café

Vstupné: předprodej v Rock Café za 255,- + poplatek /290,- v místě