Italská kapela Vanilla Sky za 14 dní v Rock Café!!!
14.4.2013
20.00

Italská kapela Vanilla Sky zavítá opět do České republiky, a to už 14.4.2013, kde zahrají po dvou letech v pražském Rock Café! Předskakovat jim tentokrát budou pražští High Five a máme se na co těšit!

 

Vanilla Sky totiž do Prahy zavítají představit novou desku, kterou nadělili svým fanouškům pod vánoční stromeček už 18. prosince 2012. Deska nese název The Band Not The Movie  a obsahuje celkem 14 stop včetně dvou bonusů.

Příhodný název pro svou desku si Vanilla Sky vybrali díky desetiletému výročí. Kapela slaví 10 let existence a s nadsázkou chce upevnit podvědomí o kapele Vanilla Sky, která nese stejný název jako film režiséra Camerona Crowa s Tomem Cruisem v hlavní roli. I pokud si dáte do vyhledávače název kapely, vyhledá vám nejprve film…

 

Vanilla Sky představí novou desku, nicméně se můžeme jistě těšit i na covery Umberella, Just Dance a další pecky z jejich dílny. Vstupenky v předprodeji i na místě za 299 Kč.

 

 video_singl z desky The Band Not The Movie_Ten Years:

Ani slovenští fanoušci nemusí smutnit. V rámci svého jarního turné zavítají Vanilla Sky i do Bratislavy, a to už tuto sobotu 13.4., v rámci Offensive Tour kapely Zoči Voči. Spolu s nimi tu vystoupí dále kapely Plus Mínus, Till We Drop, za čechy se představí The Prague Conspiracy. Vstupné je rovných 8 EUR.