TOTÁLNÍ NASAZENÍ & VISION DAYS NA SPOLEČNÉM PODZIMNÍM TURNÉ

Dvě přední české punk-rockové kapely, TOTÁLNÍ NASAZENÍ a VISION DAYS, vyrážejí od půlky října do poloviny prosince na společné turné. Šňůra patnácti koncertů pod názvem KLUBOFFKY TOUR PODZIM 2019 bude odehrána v českých, moravských, slezských a slovenských klubech a měla by navázat na velmi úspěšné společné turné, které spolu obě skupiny absolvovaly před dvěma lety.

 

Slánské TOTÁLNÍ NASAZENÍ má za sebou úspěšnou část roku své 29. koncertní sezóny. V lednu se nejen definitivně do kapely po pěti letech vrátil staronový člen, kytarista P.P.Cvok, ale kapela vydala na CD i LP své nové, v pořadí již jedenácté, řadové album KAZOO OR DIE!, k němuž odehrála od února do dubna velmi vydařené turné po kulturních domech. Také léto s třemi desítkami open air festivalů bylo hodně povedené. „Na poslední část sezóny jsme si naplánovali hraní po klubech, které nám po těch jarních kulturácích a letních venkovních akcích už docela chyběly. Přeci jen jsme vždy byli hlavně klubová kapela. Když jsme předloni jeli společné turné s Vision Days, bylo to naprosto super a ač jsme si obě kapely vždy sedly, naše spolupráce předčila všechna očekávání, takže jsme se obě skupiny moc těšily, až si dáme repete ,“ říká zakládající člen slánských Totáčů, baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb. Na klubové turné s sebou poveze slánský kvartet svůj další vinyl. V reedici totiž po dvanácti letech znovu vyšlo jejich nejúspěšnější album CRABALAGANJA z roku 2002, tentokráte u vydavatelství PROF SNY VINYL jako LP. Milovníci CD však nemusí zoufat, neboť i tento nosič bude součástí vinylového balení. Playlist Totálního nasazení na toto nadcházející turné bude pak tvořen především písněmi z obou výše zmíněných alb.

I svitavští VISION DAYS hrnou další úspěšnou sezónu. Po loňských drobných personálních změnách si letošní velké množství jejich koncertů po klubech i festivalech zpestřili vydáním nového alba, v pořadí již devátého, které vyšlo pod názvem IT’S TIME na CD i LP.

 

V roli „předskokanů“ celého turné se budou střídat na většině míst spříznění slánští DERATIZÉŘI A DILEMMA IN CINEMA.

 

KLUBOFFKY TOUR PODZIM 2019

11.10. Praha – Vagon Klub DERATIZÉŘI

12.10. Kolín – KD DERATIZÉŘI

18.10. Chrudim – R-klub DILEMMA IN CINEMA

19.10. Hranice na Moravě – Zámecký klub DERATIZÉŘI

25.10. Písek – divadlo Pod čarou DERATIZÉŘI

8.11. Most – Rokáč Vinohrady DILEMMA IN CINEMA

9.11. Trutnov – music club Pasáž BEZ ŠANCE A NEŽFALEŠ

15.11. Brno – Eleven Club DERATIZÉŘI

16.11. Ústí nad Labem – Doma Music Pub DILEMMA IN CINEMA

22.11. Poprad – ROCK Fabric (SK)

23.11. Košice – Collosseum Club (SK)

29.11. Vsetín – Bunkr Club POSITIVE

30.11. Opava – klub Art POSITIVE

6.12. Štětí – Beer Club DILEMMA IN CINEMA

7.12. Klatovy – Střelnice DILEMMA IN CINEMA