TOTÁLNÍ NASAZENÍ A IMODIUM VYRÁŽEJÍ NA MIKRO TOUR!

Slánská punk rocková klasika Totální nasazení zahajuje svou již dvacátou osmou koncertní sezonu společným turné s broumovskou kapelou Imodium. Obě kapely se spolu na koncertní šňůře potkávají poprvé. Mikro Tour 2018, jak pořádající agentura ForFUN agency šestici klubových zastávek nazvala, se ponese v duchu rockové a punkové muziky, kde obě kapely představí to nejlepší a nejaktuálnější ze svého repertoáru. Totální nasazení vzniklo v roce 1990 z party spolužáků slánského gymnázia. Kapela si za dvacet sedm let své existence, během nichž vydala na CD, LP i MC osmnáct studiových, živých i výběrových alb včetně dvou live DVD a odehrála víc jak tisíc pět set koncertů v klubech i na festivalech nejen po celé České republice, vybudovala svým skromným přístupem velmi početnou fanouškovskou základnu, ve které nachází silnou oporu. Skupina patří mezi velmi žádané, když každoročně odehraje na 80 koncertů a na nedostatek hraní i publika si tak rozhodně nemůže stěžovat. I v roce 2018 se s kapelou Totální nasazení budete mít možnost potkat kromě Mikro Tour na samostatných koncertech a festivalech, jimž vévodí domácí slánský rockový festival Valník na konci srpna.

Čtyřčlenná formace Imodium už také patří mezi české klubové stálicie Na svém kontě má stovky odehraných koncertů, předskakování Avril Lavigne, Simple Plan, Bush nebo Halestorm, řadu klipů a 5 studiových alb. Jako jediná česká kapela Imodium čas od času pořádají tzv. Bytové turné, ojedinělí jsou také v rámci natáčení dokumentů mapujících jejich koncerty (naposledy například krátký film Bory, který dokumentuje výjimečný koncert uprostřed borské věznice). Rok 2017 Imodium zvládli velmi úspěšně. Absolvovali turné s kapelou Rybičky 48, u Supraphonu vydali v pořadí pátou studiovou desku s názvem Element a odjeli k ní dvouměsíční turné, pod taktovkou Michala Havlíčka natočili dva podařené videoklipy. Momentálně se kromě Mikro Tour připravují na nadcházející majálesovou a festivalovou sezonu.

„Jak rádi říkáme v kapele, ´žádné turné není kompletní´, a tak jsme i po našem téměř dvouměsíčním cestování našli několik míst, kam jsme se s novou deskou ještě nedostali. Ve spojení s ´Totáčema´ to bude navíc, myslím, velká legrace!“ (Thom / Imodium)

 

Zastávky Mikro Tour, na kterém se jako hosté střídavě objeví také kapely: COVERS for Lovers nebo Deratizéři

 

9.2. Písek / Divadlo Pod čarou

24.2. Liberec / Club Road 66

2.3. Brno / Eleven Club

3.3. České Budějovice / MC Fabrika

9.3. Litomyšl / Kotelna Music Club

10.3. Rakovník / Dům osvěty