Rokytná Fest 2014 přesouvá termín!
1.8.2014
2.8.2014

Letos se můžeme těšit již na šestý ročník hudebního festivalu v Rokytnici nad Rokytnou. Minulý rok jsme na tento fesťák mohli zavítat ke konci května, ale tentokrát tomu bude jinak a vše vypukne až 1. – 2. 8. 2014, přičemž nám oba dva dny nabízí naprosto skvělou zábavu.

 

Tento rockový festival se nám letos představí s nabídkou pořádné muziky. V pátek to bude pořádný nářez v podání kapely WOHNOUT, která nikdy nezklame očekávání, kapel TURBO a RYBIČKY 48, u kterých se máme také jistě na co těšit a v neposlední řadě nesmíme zapomenout na kapely DISCONNEXION a BONEBROKE, které nás jistě též příjemně překvapí. Pátek nám přinese dávku kvalitní hudby a to nás čeká ještě lepší sobota.

 

V sobotu bude na programu ze začátku trochu tvrdší muzika v podání kapely VISACÍ ZÁMEK, která nás vtáhne do víru pořádného punku. Kvalitní a velmi dobrou rockovou hudbu nám nabídne i skvělá a všemi známá kapela ARAKAIN.

 

Visací Zámek-Známka punku:

youtube.com

 

Později sice zjemníme, ale u kvalitní muziky zůstaneme. Můžeme se těšit na koncert kapel PERT BENDE a BAND, POP KILLERS, ACHERON a NOISE. Každopádně se máme na co těšit a je jisté, že nudit se nebudeme ani jeden den, tak si přijďte zapařit, užít si festival a pořádný rockový sen!

 

Předprodej vstupenek je zahájen v prodejně hudebních nástrojů v Mijoviči, Karlovo náměstí, Třebíč. Vstupenka na oba dva dny v období 1.1.-31.3. 2014 bude k dostání za 300,- Kč, v období 1.4-31.7. 2014 za 350,- Kč.