VOTVÍRÁK 2014 programem trumfuje předchozí ročníky!

Multižánrový hudební festival Votvírák, který se uskuteční tradičně 13 až 15.6.2014 na letišti v Milovicích, letos sází na osvědčená jména a špičku CZ & SK hudební scény.

 

Na dvou podiích nebudou chybět takové kapely jako:

CHINASKI, TATA BOJS, NO NAME, INÉ KAFE, DIVOKEJ BILL, HORKÝŽE SLÍŽE, VYPSANÁ FIXA, MIG 21, VĚRA ŠPINAROVÁ, MANDRAGE, VISACÍ ZÁMEK, ARAKAIN, HARLEJ, ŠKWOR, KRUCIPUSK, DYMYTRY, WOHNOUT, RYBIČKY 48, STO ZVÍŘAT, MIRO ŠMAJDA, ADAM MIŠÍK a mnoho dalších

 

Hip Hop Stage, nedílná součást festivalu bude hostit :

RYTMUSE, MAJKA SPIRITA, EKTORA, JAMESE COLE, LA4, ORION, PRAGO UNION, nebo SEPAR… atd.

 

Už teď je jasné, že Votvírák 2014 má letos nejnabitější program! „Z předchozích let již víme, které kapely mají návštěvníci našeho festivalu nejraději a tak se jim je letos pokusíme naservírovat pěkně pohromadě a najednou“ Dodala dramaturgyně festivalu Martina Jablanovská.

 

Jako každým rokem dostanou na festivalu Votvírák prostor i mladé talentované kapely. Letos se vám na velkém podiu představí mladé nadějné kapely: Lola Běží, Kofe-in, Ice Scream, Wertex, Season Crack, nebo vítěz studentské soutěže „ Škola rocku“.

 

Festival Votvírák – největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích

www.votvirak.cz

Vstupenky jsou v prodeji v celé předprodejní síti společnosti Ticketstream a Ticketpro. Více informací o předprodeji a jednotlivých prodejních místech najdete na webu festivalu Votvírák v sekci vstupenky (http://www.votvirak.cz/vstupenky.php).