ELEKTRO-ROCKOVÝ KRÁL YOUTUBE AWOLNATION V ČERVNU POPRVÉ V PRAZE!
11.6.2014
20.00

zdroj: archiv kapely

 

Úžasná zpráva pro fanoušky AWOLNATION! Americká elektro-rocková kapela, v jejímž čele stojí zpěvák a skladatel Aaron Bruno, se v červnu poprvé podívá do Prahy. Autor megahitu  Sail vystoupí ve středu 11. června v Lucerna Music Baru v rámci koncertní série Excelent Jukebox. Vstupenky budou v prodeji od čtvrtka 27. února v rámci sítě Ticketpro.

 

Název AWOLNATION pochází od přezdívky, kterou měl Bruno v době středoškolských studií. V roce 2009 oslovilo Bruna nahrávací studio Red Bull Records s možností vytvořit vlastní hudební projekt. Ze spolupráce se zrodilo EP  Back To Earth a později veleúspěšné album  Megalithic Symphony. To získalo trojitou platinovou desku – možná i proto, že jeho součástí je obrovský hit s názvem  Sail.

 

Sail byl původně vydán v lednu 2011, do širšího povědomí se ale dostal až rok poté, a to díky neoficiálnímu videu z dílny jedné nezávislé filmařky. Nahrávka s teenagerkou zpívající v dešti obletěla celý svět a dodnes na YouTube získalo téměř sto miliónů shlédnutí. Ke hvězdnému úspěchu pak stačil již kousek a poté, co se singl objevil v seriálu Dr. House nebo v reklamě na Nokii, si ho vzaly do repertoáru takové hvězdy jako Macy Gray nebo Kendrick Lamar.

 

“Sail” (unofficial version)

youtube.com

 

AWOLNATION ale nezahálí a pilně připravuje novou desku. První ochutnávky už jsou na světě – na jaře loňského roku vyšel nový singl  ThisKidsNotAlright a v závěsu následoval další track s názvem Some Kind of Joke, který se objevil na soundtracku ke třetímu dílu Iron Mana. Hudební kritici předpovídají AWOLNATION velkou budoucnost a jako zásadní důvod uvádějí i jejich precizní živá vystoupení.

 

Nenechte si proto ujít koncert AWOLNATION v čele s Aaronem Brunem, který se koná ve středu 11. června v Lucerna Music Baru jako další z koncertní série Excelent Jukebox. Vstupenky budou v prodeji od tohoto čtvrtka, 27. února prostřednictvím sítě Ticketpro.

 

FB event: https://www.facebook.com/events/221037028098216/