Hrádek Rock summer se hlásí s dalším ročníkem o slovo!
28.6.2014
20.00

Přípravy Hrádeckého rockového léta jsou v plném proudu! Pořadatelé této hudební akce nelení a servírují první zvučná jména, která zahrají 28.6.2014 v krásném areálu.

 

Těšit se můžeme na kapely, které na tomto festivalu ještě nevystupovaly. Šanci dostávají jak malé regionální formace, tak i známá uskupení na hudební scéně.

 

O pořádnou směsici žánrů se postarají tyto kapely. V hlavní řadě to bude úvalská partička Divokej Bill, která zajisté přiveze pecky z nejnovějšího alba 15 či písně staršího data. Českou scénu dále zastoupí trash-popová hudební skupina 100°C, písničkář Xavier Baumaxa, hardcoreová banda Hopes nebo Vítkovo Kvarteto. Svou premiéru na tomto festivalu bude mít charismatická zpěvačka Dilana, což určitě stojí za návštěvu.Výčet kapel ještě není konečný, proto sledujte stránky pro bližší informace.

 

 

Rekreační areál Kristýna je pro letní festival jako stvořený. Nachází v severní části okresu Liberec, nedaleko místa, kde se setkávají hranice České republiky, Německa a Polska. Nejbližším městem je Hrádek nad Nisou, který je snadno dostupný autem, autobusem či vlakem.

 

Vstupenky v předprodeji v síťi Evstupenka. Cena vstupného do konce února činí 250 Kč. Od března se cena navýší na 300 Kč a v den konání seženete vstupenku na místě za 350 kaček.

 

Odkazy: 

FB událost

Oficiální stránky