Rocková parta Sendwitch natočila klip během karantény
10.5.2020

Klip ke skladbě Mezi náma, jejíž text vychází z nepovedeného vztahu frontmana kapely, natáčeli během karantény ve studiu u Thoma Frödeho z Imodia. Kapela má v plánu odehrát 10. 5. live stream svého koncertu z KD Loučeň. 

 

„S Thomem jsme se dlouho neviděli, když jsme ho přijeli navštívit, rovnou jsme si řekli, že u něj i natočíme klip,“vysvětluje s nadsázkou zpěvák kapely Daniel Černý. Produkci songu samotného měl v režii Martin Hollandr, který singl nejen nahrával, ale i mixoval a masteroval. 

Kapela má v plánu odehrát 10. 5. live stream z KD Loučeň, který chce pojmout ve velkém, a to včetně světel i CO2 show. „Bude to náš druhý a nejspíš i poslední live stream. Jsme rádi, že se v téhle složité době dostaneme k lidem alespoň přes obrazovky,“dodává Daniel. Hostem live streamu bude písničkář Láska, který je i součástí plánovaného podzimního turné. Stejně jako mnoho jiných kapel odehrají i Sendwitch v nových podzimních termínech turné, které měli v plánu původně letos na jaře. Dalšími hostem tour bude kapela Maniac.