Pražská parta Lola běží pokřtí debutové CD!
25.9.2014
20.00

zdroj: archiv kapely

 

Nováček na české hudební scéně právě dokončil své debutové album, které  již 25. září od 20:00 hodin představí v klubu La Loca, kousek od Karlova náměstí. 

 

Album vznikalo poslední půlrok ve studiích SONO a BIOTECH STUDIO a přinese v pořádném zvuku to nejlepší, co kapela za svou dvou a půl letou činnost vyprodukovala. „Album nese podtext udělej to jinak!, nezapadni!. Našim fanouškům i nově osloveným se do ruky dostane originální produkt netradičních rozměrů a zpracování“ nastínil kytarista Aleš.

 

Čeká vás nabušenej koncertní program s hosty, překvapeními a několika novými skladbami naživo…a album? Deset skladeb a intro, ručně vyráběný nestandardní obal, bude to vonět… “věci jsou asi takhle správně… nech sebe takovou, jaká jsi… kdepak jsi? … a co ty na to říkáš? …je to vo tobě a vo mně…kolem tebe vířit prach…“ Desku pokřtí frontman kapely Portless Kryštof Michal a Ecson Waldes, jež se podílel na finálním zvuku desky.  V den křtu můžete ještě před koncertem posedět a pokecat s kapelou v Café Neustadt mezi 14.00 a 16.00 hodinou, kde už bude ke koupi album i další merch a podpisy se rozhodně šetřit nebude.

 

Lola běží, kterou tvoří zpěvák Jakub Míchal, kytarista Aleš Petržela, basák Jakub Jakubec a bubeník Petr Baláš, je v současné době pravděpodobně jedním z největších překvapení české hudební scény, což potvrdilo i letošní udílení hudebních cen Žebřík, kde se Lola běží umístila na 3. místě v kategorii Objev roku.  Mají za sebou jarní turné s kapelou UDG a Voxelem. V létě objeli přední české festivaly a díky fanouškům se už sedm týdnů drží na předních pozicích hitparády T-music chart. Jejich klipy jste mohli zahlédnout, mimo jiné, na Óčko TV a ve Snídani s Novou. V současné době Lola běží připravuje společnou podzimní tour s kapelou Portless.