V rámci červencového dílu Source Of Noise vystoupí nadějná parta Kluci z marmelády a DJ Boy From Sunday School!
18.7.2013
11.00
11.00

Co si takhle dát trochu voraz od letních festivalů a vrátit se na chvíli zas do klubu? Červencová párty Source Of Noise pod taktovkou holek z QOTA DJanes připadá tentokrát na osmnáctého. Holky si tentokrát pozvali kapelu Kluci z Marmelády. Další, už pravidelným, hostem bude DJ Boy From Sunday School.

 

Kluci z marmelády fungují od roku 2010. Tehdy taky nahráli svoji první demo nahrávku. Vyrostli na Sonic Youth, Does It Offend You, Yeah?, Hadouken, The Go! Team, My Bloody Valentine a taky Sunshine nebo PSH, takže jejich žánrové zaměření se celkem nabízí. Electro, dubstep, hip-hop, kytarovky i punk. Jejich koncerty jsou nabité energií, občas trochu hektické a pořádně upocené. Zkrátka – kluci se s tím moc nemažou, od toho jsou marmelády. Kluci jsou jedni z těch odvážných, kteří se rozhodli vykročit směrem Do It Yourself. Sami nahrávají a vydávají desky, stříhají klipy a tisknou trika, všechno projde jejich rukama. Loni si zahráli na Rock For People, vyhráli cenu na festivalu Broumovská kytara, zahráli si na Majálesu. Odjeli přes 30 koncertů u nás a v Polsku.

Na začátku letošního roku vydali své čtvrté demo. Později natočili klip k singlu Neon Sun, který měl premiéru letos v květnu. 

 

Boy From Sunday School je už star známý ze čtvrtečních večírků Source Of Noise. Obvykle se pokouší urvat vám ušní bubínky, ale stejně říká, že vás má rád. Člověk by mu to i věřil, kdyby neotočil master úplně doprava. Můžete se těšit (nebo děsit?) směsice electra, dubstepu a strobáčů a vodky.

Holky z QOTA DJanes si před nedávnem zahráli na  festivalech Rock For People a Valašský Špalíček. Už druhým rokem pořádají pravidelné mejdany pod hlavičkou Source Of Noise. V rámci téhle akce už vystoupili třeba hosté z Toxique, Vypsané Fixy, Lus3, Skyline, Luno nebo Peter Pan Complex. Každý večer, který jim v Chapeau patří, táhnou až do rána a ani tentokrát tomu nebude jinak.

 

Začátek akce  18. července ve 21:00, vstup 70 korun. 

Více info na:

www.facebook.com/qotadjs

www.boyfromsundayschool

https://soundcloud.com/boyfromsundayschool

http://kluci.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/klucizmarmelady