Pražská skupina BOOTERS natočila svůj první videoklip k romantické rockové baladě

zdroj: archiv kapely

 

Česká kapela Booters, vznikla začátkem roku 2011 a hraje svůj vlastní styl, který je kombinací crossoveru, grunge, hard rocku a rock’n’rollu s českými texty. Staví na zkušenostech jednotlivých členů kapely, na výrazném zpěvu, na dravosti kytar a úderné rytmice. Smyslem muziky kapely je oslovovat posluchače hudbou a texty a vysílat do lidí energii a životní pocity.

 

Skupina má za sebou koncerty po klubech i festivalech v celé ČR. Zahráli si mimo jiné po boku kapel jako jsou: Arakain, Škwor, Vilém Čok, Krucipüsk, Abraxas, Miloš Dodo Doležal, Michal Pavlíček a další.

 

Letošní rok zahájili křtem nového CD „Sofie“ v klubu Nová Chmelnice. Společně s kapelou vystoupil i Miloš Dodo Doležal s kapelou. Kmotrem CD byla ikona českého rocku – Miroslav Imrich z Abraxas. Producentem CD „Sofie“ je Miloš Dodo Doležal a album se natáčel v jeho studiu Hacienda.

 

K prvnímu klipu si vybrali titulní skladbu z alba, rockovou baladu „Sofie“. Natáčení se ujal tým mladých, ale již zkušených filmařů ze společnosti Demopictures pod vedením režiséra a scénáristy Matěje Balcara a kameramana Aleše Svobody. V roli herců: Adam Vacula a Veronika Stebilová.

 

Odkaz na youtube: